Micha1994 Opublikowano 5 Stycznia 2009 #1 Opublikowano 5 Stycznia 2009 Witam. Dziś zauważyłem w moim akwa a mianowicie na tle i nigdzie więcej ich nie widziałem na samej górze tła zaraz umyłem tło tak żeby całkowicie zniknęły i moje pytanie czy to sinice czy kilka warstw glonów narośniętych na siebie i tworzących takie dziwadło? No2 - 0 mg/l Śiwetlówki 2 x Power-Glo 20w
czester_ Opublikowano 15 Stycznia 2009 #3 Opublikowano 15 Stycznia 2009 85% Zwykłe glony. Sinice mialbys na piasku i kamieniach. Wyglądały by bardziej jak galarerowaty osad.
sabotage Opublikowano 15 Stycznia 2009 #4 Opublikowano 15 Stycznia 2009 85% Zwykłe glony. Sinice mialbys na piasku i kamieniach. Wyglądały by bardziej jak galarerowaty osad. Popieram, imo zykly glon.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się