drapik Opublikowano 2 Grudnia 2008 #1 Opublikowano 2 Grudnia 2008 Witam. Proszę o opinię bardziej doświadczonych. Ostatnio pojawiły się na wapieniach w moim domowym malawi zielone glony. Wyglądają świetnie i nadają klimat zbiornikowi. Czytałem na forum , że to porządany gość w akwarium , ale chciałem się upewnić czy ten rodzaj też jest ok?? Akwarium nie ma roślin tylko goła skała wapienna i drobny żwirek na dnie z domieszką piasku. Dodam , że wszystkie parametry wody są ok. Z góry dzięki za pomoc. tu jest zdjęcie : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb4 ... c2212.html
meth Opublikowano 2 Grudnia 2008 #2 Opublikowano 2 Grudnia 2008 Specjalny topic na tego rodzaju problemy http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.php?f=20&t=3138
mars Opublikowano 2 Grudnia 2008 #3 Opublikowano 2 Grudnia 2008 Specjalny topic na tego rodzaju problemy http://forum.klub-malawi.pl/viewtopic.php?f=20&t=3138 dokładnie jak meth napisał topik zamykam
Rekomendowane odpowiedzi