Jump to content

Pyszczak mi sie wyinkubował w akwarium głownym.

Ponury Żniwiarz

Recommended Posts

Co mam robić kiedy nie zauważyłem że samica inkubuje i teraz tylko jedno małe żyje i plywa w zbiorniku gł. O dziwo nic jej nie zagryzło. Mam przenieść małe do kotnika czyli tak ogólnie co mam robić. ? Nigdy nie rozmnożyły mi się pyszczaki i na to nie liczyłem a tu taka niespodzianka zaskakująca i się trochę zagubiłem:)

Nic nie ruszasz w akwa, on sobie poradzi. Mi się kiedyś, baaardzo dawno, urodził w akwa Greshakei. Żył sobie bez mojej pomocy. Przetrwał trudny okres i rósł. Po dwóch latach sprał mi dominanta i dziś on jest królem zbiornika.

Nigdy nie rozmnożyły mi się pyszczaki i na to nie liczyłem a tu taka niespodzianka zaskakująca

hehe.. a co ty myslales ze male pyszczaki bocian przynosi :wink: ?

jak juz sision rzekl zostaw malca.. moze da rade, a jak nie to najwyzej stanie sie przekaska... roznie to bywa :wink:

A ja powalczę z tendencyjnościa na Forum :wink::lol:

bo sision i slawek ... sami macie mbunę i wychodzicie z założenie że pytający kolega pewnie też ma bo przecież wszyscy na świecie maja mbune :wink::D więc tak jak i wy to on tez [i pewnie ma mbune :mrgreen: ale nigdzie tego nie napisał wyraźnie] ale jesli hipotetycznie ma drapieżniki w tym akwa, to jak możecie zaręczyć że z małym skoro juz tyle w tym akwa przezył to będzie wszytko oki i dalej przezyje, w przypadku większosci mbuny to się sprawdza ...

to tak pół żartem pół serio, ale forum naprawde ostatnio stało się bardzo tendecyjne, gdzie tylko parę punktów widzenia jest jedynie słusznych, a to widzenie zależy tylko i wyłącznie od punktu siedzenia co bardziej aktywnych userów

Tymczasem co zreszta piasłem w "wytycznych" do FAQowych odpowiedzi na różne sprawy jest wiele rozwiązań choć często uwarunkowanych

Podobnie było w tym Topicu w jego ostatnich postach

viewtopic.php?f=16&t=3804&start=15

ja wiedziałem o co yaro chodziło, ale nie zawsze jest tak jak nam się wydaje i dlatego zwłaszcza Ci co piszą wiecej powinni myśleć bardziej na okrągło jak to w jednym filmie powiedziano

jak możecie zaręczyć że z małym skoro juz tyle w tym akwa przezył to będzie wszytko oki i dalej przezyje

mars chyba nie przeczytales dokladnie mojej wypowiedzi, z ktora zalozyciel topicu sie zgodzil.

moze da rade, a jak nie to najwyzej stanie sie przekaska... roznie to bywa :wink: