Skocz do zawartości

Przestraszone Saulosi


Pan Pyszczak

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja przestawilem tylko pare kamykow,a mam ich bardzo duzo. To byla zmiana 10% aranzacji w jednym rogu...

To jest w sypialni wchodze tam dosc czesto, pare razy na godzine jak jestem w domu i zawsze gdy mnie widza podplywaly do szyby nawet sie ladnie ustawialy i patrzyly na mnie ;-) smiesznie to wygladalo,a teraz tylko oko wystawiaja z tych swoich kryjowek i nic pozatym :-/

Moze to samo minie. Ale przestraszylem sie dosc mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze moje tez jak podrosly to sie zrobily plochliwe,


jak szybko podejdziesz do akwa to sie schowaja w grotach ale po chwili wyplywaja


wyjatkie sa poranki i wieczory kiedy je karmie - wtedy chetnie odgryzly by mi reke :-)


Najfajniejsze jest to ze potrafia w jedna mala grotke wcisnac 4 dorosle Acei i 2 saulosi

zamiast wybrac sobie inna grote :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie baniaczek stał w miejscu gdzie ciągle jest ruch , gra telewizor , lub inne graidło, światła było dużo ,

bo lubię jasność , a ryby śmigały po całym akwarium nie zwracając na nikogo uwagi:)

A gdy ktoś podszedł do baniaczka to podpływały do niego:)

Dopiero gdy sprzedawałem rybska , kila razy w tygodniu odławiałem je , stały się płochliwe, ale chyba przeczuwały , że mają być łowione i uciekały gdzie tylko mogły.

Tak więc IHMO więcej zamieszanie robi przemeblowanie w akwarium , niż światło , czy ruch ludzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystko powoli wraca do normy. Sauloski coraz wiecej wychodza z grot i czesciej plywaja. Widze tez,ze coraz czesciej pojawiaja sie u nich zachowania terytorialne. Dokupilem 6 sztuk mlodziezy. Akutalnie jest 16 i czekam na wybarwienie i redukcje :)

Wkleje fotki jezeli chcecie.


Pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hmm w akwa 240l. 2x30 i to jeszcze ze zwyklymi swietlowkami??? to pewnie za jasno!!! mialem podobnie z tanganiką po zmianie oswietlania na 1x30 po ok 7 dniach wrocilo wszystko do normy.

pozdrawiam



2x30 do 240l za jasno? A ja wlasnie mam zamiar wpakowac 4x39W T5 do 500l. Czy ryby mi czasem nie oslepną? Nie będzie to za wiele? Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w akwa 240l. 2x30 i to jeszcze ze zwyklymi swietlowkami??? to pewnie za jasno!!!

pozdrawiam



Bartex bez urazy , ale chyba nie wiesz jakie warunki panuję w Jeziorze :mrgreen:

Po raz n-ty piszę , że ilość światła nie ma znaczenia!

W akwarium nigdy (no chyba , że przy takim litrażu wsadzisz HQI 400W) nie uzyskasz tyle światła co w naturze, więc nie pisz proszę , że 60W to za dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.