medyk Opublikowano 19 Września 2006 #1 Opublikowano 19 Września 2006 POwiedzcie mi czy mogę do obudowy przeznaczonej na 18 wat włożyć 2 świtlówki aqua i floraglo ale 20 watowe?? Obudowy innej nie było całą castoramę przeszedłem. Napiszcie że można bo już ją kupiłem i czeka na montarz. z góry dzieki
rAku Opublikowano 19 Września 2006 #2 Opublikowano 19 Września 2006 Gdzieś już ktoś się właśnie o to pytał na tym forum, ale raczej mozesz napewno swietlówka się nie spali ;]
medyk Opublikowano 19 Września 2006 Autor #3 Opublikowano 19 Września 2006 Dzięki od razu lepiej się poczułem, poszukam jeśli gdzieś to juz jest nie bedziemy sie znów rozwodzic na ten temat
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się