Skocz do zawartości

200l Malawi


Rekomendowane odpowiedzi

heh po pierwsze to pyszczaki, a nie puszczaki:P(taa aukcje allegro moga zmylic, wiem:P)

po drugie to mozesz sobie rownie dobrze sam poczytac serwis, poogladac fotki w albumie czy tez w galeri, wybrac sobie jakie Ci sie podobaja a potem pytac czy takie moga byc, itp.

imo to pytanie o obsade innych nie jest zbyt dobrym pomyslem, bo duzo osob Ci poda wg wlasnego gustu, ktory niekoniecznie musi sie zgadzac z Twoim, potem Ci cos nie bedzie pasowac i co wtedy?

co do obsady w 200l; to sam mam takie akwa i wg mnie do niego najlepszym, rozwiazaniem jest 1 gatunek, mi sie np podoba l. sp. mbamba i mozesz z nimi sprobowac, chociaz sa to dosc agresywne pysie, ale nadrabiaja uroda:)

pozdrawiam i zycze sukcesow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo to albo demasony albo red redy....

pewnie beda tacy, ktorzy powiedza ze mozna te 2 gatunki trzymac w jednym akwa, ale tak trzymac a nie hodowac..

na poczatku moze by to wygladalo ladnie, ale potem gdy pysie dorosna bedzie widac dosc duze roznice w rozmiarach miedzy readmi, ktore dorastaja do parunastu cm, a malymi demasonami.

ja na Twoim miejscy zdecydowalbym sie na redy, bo moim zdaniem demasony nie sa zbyt dobre na rozpoczecie przygody z Malawi.

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poki co jestem na etapie planowania multikarium (neolamprologus multifacjatus) :oops: tacy mali budowniczowie :D


Rozumiem ze to jawna zdrada? bo po co zakladac dodatkowe akwarium na tanganike, jak mozna zalozyc drugie z malawi?:P


Ja powiem tak (wracajac do tematu) uwazam ze na 200l czyli pewnie 100x40x50 to tylko jeden gatunek, tak jak pisal KISOR gdy jest zbyt duzo ryb lub zbyt kolorowo to jest bardzo nijako, a tak od siebie dodam ze wg. mnie to minimum na malawi to 240l, widze po swoim 160l ze te akwaria 100cm dlugie nie sa az tak dlugie jak by sie moglo wydawac, wiec jak mozesz to stawiaj 240l a i mozliwosci co do obsady sie zwiekszaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poki co jestem na etapie planowania multikarium (neolamprologus multifacjatus) :oops: tacy mali budowniczowie :D


Rozumiem ze to jawna zdrada? bo po co zakladac dodatkowe akwarium na tanganike, jak mozna zalozyc drugie z malawi?:P



zadna zdrada :oops: chec poznania nowych zachowan :lol:

poza tym moja tanga bedzie maluutka :wink: a nadal na piedestale zostaje malawi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę już parę godzin na tej stronie czytam prawie wszystkie tematy (niektóre mnie przeraziły) i doszłam do gatunku Aulonocara jacobfreibergi. Przeczytałam, że jest to spokojna rybka i moje pytanie czy mogłabym ten gatunek połączyć z saulosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.