norbitek Opublikowano 10 Czerwca 2008 #11 Opublikowano 10 Czerwca 2008 Dlaczego przesada? Czy wszystkie akwaria z pyszczakami muszą być ciemne, mroczne? Jeśli ktoś lubi(ja lubię) może być jasno , a ryby przy odpowiedniej aranżacji, na pewno cie będą płochliwe. Ja mam w takim akwa 54W T5 i wcale nie jest mroczne
danielj Opublikowano 11 Czerwca 2008 #12 Opublikowano 11 Czerwca 2008 Ależ ja nikogo nie namawiam do wkładania solarium pod pokrywę Wszystko zależy od gustu:) Miałem akwarium 150x50x60 i miałem w nim 5x30W i dla mnie było za ciemno. Lubię jasne baniaki i tyle, a jak kto sobie zaświeci nad wodą tak będzie miał A swoją drogą następny baniak będzie bez oświetlenia
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się