luk75 Opublikowano 14 Stycznia 2024 #1 Opublikowano 14 Stycznia 2024 Witam Czy ktoś z forumowiczów posiada tę belkę https://allegro.pl/oferta/sinkor-led-ii-120-cm-bialy-40w-z-wifi-led-control-12563810307 i czy może podzielić się opinią czy warto. Dziękuję za odp. Pzd
lukBB Opublikowano 15 Stycznia 2024 #2 Opublikowano 15 Stycznia 2024 Miałem tą dużo krótsza, chyba 30 cm i w innym biotopie. Wziąłem ją skuszony diodami WRB oraz płynnym sterowaniem. Była ze mną krótko, oddałem po testach. Wg. mnie pomimo ilości W/lumenów światło było jakieś słabe. Testowałem wraz z chihiros LED A II 351 i ta właśnie zostawiłem. Tą lampę chcesz wziąć do naszego biotopu? Ona jest dedykowana do akwarium otwartego... A pyszczaki lubią sobie wyskoczyć. Chyba że masz pokrywę a lampę chcesz po prostu położyć pod nią
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się