Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. projektex Opublikowano 3 Maja 2023 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 3 Maja 2023 Witam, Przedstawiam akwarium które powstało na początku roku w moim biurze. Zbiornik 850L (dł.240, gł.55, wys.65). Wymiary dość nietypowe (szczególnie głębokość) ale chodziło o to żeby nie zabierać zbyt dużo powierzchni biura. Filtracja narurowa na pompie Ibo BETA 2 25-60/180, w tym korpusy :3x mechanik, 3xbiolog , 2xpurolite. Oświetlenie: belka led z soczewkami sterowana zdalnie. Wszystko zabudowane na całej ścianie i zamknięte zabudową meblową. Tło DIY, serpentynit na dnie i piasek kwarcowy. Obsada dobrana w Tan-mal bez założeń hodowlanych -tylko dekoracja. Copadichromis borleyi Kadango x6 Placidochromis mdoka white lips x6 Sciaenochromis fryeri iceberg x4 Aulonocara samce: baenschi benga x1 jacobfreibergi Otter Point x1 Jacobfreibergi Eureka x1 rubin red x1 fire fish x1 + samice x4 Do tego 30 ślimaków military helmet- gwarancja czystego tła i kamieni 10
Bartek_De Opublikowano 3 Maja 2023 #2 Opublikowano 3 Maja 2023 Witam na forum Bardzo ładne tło Sam je robiłeś?
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. projektex Opublikowano 9 Maja 2023 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #3 Opublikowano 9 Maja 2023 Tło robione w Aquadan. Wrzucam jeszcze zdjęcia całej zabudowy i rozwiązań z filtrami pod zbiornikiem, może komuś się przyda 12
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się