Jump to content

Dobry Start!!


krzycho55

Recommended Posts

Hey Co powinniśmy zakupić przed wlaniem i wpuszczeniem rybek do akwariumu 120l ,jakie filtry,ile swietlówek,czy z deszczówka czy nie.jaki piasek,tło jakie najlepsze,no i obsada do 120l akwariumu.Wiem ze pytam o takie żeczy i ze odp piszą na forum ale niestety nie mam czasu godzinami siedziec na forum i dlatego pytam.Pozdro. :wink::wink:

Link to comment
Share on other sites

hmm..nie chce uchodzić za speca bo takim nie jestem i sam stawiam pierwsze kroki z Malawi (póki co teoretyczne, ale rybki kiedyś pare razy w życiu miałem!) oraz zostać postrzeganym jako zadzierający nosa ale - jak już parę razy było napisane - wszystko jest na forum!

a ryby (tak akwarystyka jak i wędkarstwo) to sport dla cierpliwych (zakładam akwa od 1,5 roku, zmieniam koncepcje, czytam, douczam się..) i na szybko się nie da.. tzn da się ale chyba z mizernym skutkiem...

a z Twojego postu wynika, przynajmniej ja tak wnioskuję - że chcesz na szybko wszystko zrobić i gitara - akwa stoi..nie tędy droga

poza tym - nie chcę się wypowiadać za koleżanki i kolegów - ale domyślam się, że oni też nie mają zbytnio czasu na siedzenie godzinami na forum i ciągłe odpowiadanie na te same - nie ukrywajmy - podstawowe - pytania..pewnie patrzą na ryby - czego zazdroszczę (ja wkrótce:)!!!!!

Link to comment
Share on other sites

A ja Ciebie przekornie odeślę jednak do przeglądania i czytania forum, bo jak sam napisałes jest to tym bardzo wiele i wcale nie trzeba się naszukać, po drugie tak jak napisał corten, aby odpowiedzieć rzeczowo na Twoje pytania to trzeba by niezły elaborat wysmarować a mi też się nie chce i nie mam czasu godzinami pisać ciągle tego samego, a po trzecie i najwazniejsze to jak poczytasz podobne watki o zakładaniu takiego akwa to nie dojść że uzyskasz szeroki przegląd sprzetu itd to dowiesz się wielu rzeczy o których nawet nie pomyslałeś że trzeba się o nie spytać.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego proponuję zamknąć temat a autora zaprosić do lektury.

A do czego prowadzi pośpiech poszukaj w poście "Wysokie NO2".

Link to comment
Share on other sites

Zaś to samo :

filtr zew np tetra 700+ głowica z prefiltrem,oświetlenie jakie chcesz(rybom to obojętne),deszczownica-tu temat sporny.

Aby wpuścić ryby musisz zamknąć cykl azotowy,kupić komplet testów.

Widzisz. Odpowiedziałem na twe pytania a i tak nie wiem czy wiesz co napisałem.Tematy maglowane na forum wielokrotnie..Nawet nie musisz szukajki stosować.Wchodzisz w jakiś dział i czytasz od początku do końca.I tak tygodniami. :evil:

Link to comment
Share on other sites


Krótka piłka :lol:Niestety najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwaTego nie neguje :) Z drugiej strony nie rozumiem, jak można się czymś zainteresować i trwać w wielkiej niewiadomej. Pomijam fakt młodego wieku, kiedy człowiek ma milion pomysłów na minute (niektórym nie przechodzi :D ). Naturalna ciekawość powinna prowadzić do chęci douczenia się i poznania obiektu zainteresowania, w tym przypadku pyśków. Przecież to czysta przyjemność.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.