lukasz.host Opublikowano 28 Stycznia 2023 #1 Opublikowano 28 Stycznia 2023 Zaczynam dopiero przygodę z akwarystyką prawdziwego zdarzenia, ponieważ wcześniej posiadałem akwarium roślinne z kilkoma rybkami o pojemności 60 litrów, i to było dość dawno temu. Obecnie zamówiłem 300L 150x40x50 z 10mm Optiwhite i czekam z niecierpliwością na dostawę, a w tym czasie poczytam wasze wypowiedzi na temat filtrów, falowników i pozostałych gratów. Pozdrawiam serdecznie. Łukasz 6
Bartek_De Opublikowano 28 Stycznia 2023 #2 Opublikowano 28 Stycznia 2023 (edytowane) Witaj na forum Łukaszu. Mam nadzieję, że zawarta tu wiedza pozwoli Ci bez trudu przejść proces zakładania akwarium oraz późniejszej hodowli. Nie bój się zadawać pytań, bo pewnie te w trakcie się pojawią, pamietaj jednak aby zadawać je w odpowiednich działach. Od siebie dodam, że już na etapie zamawiania zbiornika mogłeś sporo zaoszczędzić na szkle i te pieniądze przeznaczyć na przykład na lepszy filtr. W naszym biotopie szkło optiwhite nie ma aż takiego znaczenia. To oczywiście tylko moje zdanie. No ale jak już zamówiłeś to nie ma tematu. Powodzenia. Edytowane 28 Stycznia 2023 przez Bartek_De 3 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się