x.AQuarior Opublikowano 13 Sierpnia 2022 Autor #2 Opublikowano 13 Sierpnia 2022 Rybki: pseudotropheus saulosi także w odmianie coral; lodotropheus sprengere makakola reef; pyszcak acei; mphanga; borley: aulonocara strawberry; i teraz dla wrażliwych proszę o wyrozumiałość: z tanganiki synodontis petricola i z amazonki (chyba) zbrojnik lamparci oraz ślimaki świderki
Bartek_De Opublikowano 13 Sierpnia 2022 #3 Opublikowano 13 Sierpnia 2022 A gdzie pytanie? Napisz coś więcej o swoim akwarium. Przede wszystkim jakie wymiary, filtracja itd... I mała uwaga. W jednym poście mozna dodać treść jak również fotki czy nawet filmy, nie trzeba pisać postów jednego pod drugim. 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 13 Sierpnia 2022 #4 Opublikowano 13 Sierpnia 2022 51 minut temu, x.AQuarior napisał: pseudotropheus saulosi Od kilku lat jest to Chindongo Saulosi. 53 minuty temu, x.AQuarior napisał: lodotropheus sprengere Pierwszą literą ma być " i" jak Irena zamiast :l" jak Lucyna. Witam na naszym forum. Jakie masz pytanie bo to sugeruje Twój tytuł tematu? 1
x.AQuarior Opublikowano 14 Sierpnia 2022 Autor #5 Opublikowano 14 Sierpnia 2022 Zamierzam wymienić dotychczasowy zbiornik Malawi 200 l na 750 l 180/60/70h. Planuję jako filtrację zabrać z starej dwusetki Aquael ultramax 1500 oraz Aquael turbo 2000. Ponadto planuję dokupić Fluval fx6. Czy taka filtracja Waszym zdaniem wystarczy? Czy może jeszcze jakaś kaskadę? Druga rzecz to kwestia obsady. Wiem, że było już kiedyś podobne pytanie (czytałem odpowiedzi), ale chciałbym jeszcze raz może je trochę zmienić... Jakie pyszczaki z grupy mbuna polecali byście o barwach innych niż niebieski i żółty? Jestem jeszcze mało obrotny jeżeli chodził o nazwy ryb, poza tymi co sam posiadam w grupie pyszczaków, a więc proszę piszcie pełne nazwy i ewentualnie konkretną odmianę. Jeżeli macie taką możliwość to byłbym bardzo wdzięczny za fotki tych ryb
Bartek_De Opublikowano 14 Sierpnia 2022 #6 Opublikowano 14 Sierpnia 2022 6 minut temu, x.AQuarior napisał: Planuję jako filtrację zabrać z starej dwusetki Aquael ultramax 1500 oraz Aquael turbo 2000. Ponadto planuję dokupić Fluval fx6 Moim zdaniem sam FX6 wystarczy, ewentualnie możesz dodatkowo zostawić Ultramaxa jako biologa. Z turbo 2000 możesz śmiało zrezygnować. Na marginesie. W tym dziale tylko przedstawiamy siebie i swoje akwaria. Jeśli chcesz uzyskać opinie czy porady na temat swojej filtracji i obsady, załóż nowe tematy w odpowiednich działach. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się