Vrzechu Opublikowano 24 Stycznia 2024 Autor #41 Opublikowano 24 Stycznia 2024 @piotriola masz może gdzieś fotkę tego zbiornik 90x100? Jestem ciekaw jak wyglądała aranżacja w tak nietypowym aczkolwiek interesującym szkle
piotriola Opublikowano 24 Stycznia 2024 #42 Opublikowano 24 Stycznia 2024 2 godziny temu, Vrzechu napisał(a): @piotriola masz może gdzieś fotkę tego zbiornik 90x100? Jestem ciekaw jak wyglądała aranżacja w tak nietypowym aczkolwiek interesującym szkle Nie mam zdjęć tego zbiornika. Miałem akwarium krótko, stało gdy wymieniałem na obecny zbiornik. Mogłem porównać 200x60 h, 90x100. Wyglądało o niebo lepiej, używałem chwilowo jako kotnik. Nie miałem dekoracji, tak jak wspomniałem niefunkcjonalne. Z tego co pamiętam gdy coś wpadło był problem aby to wyjąć, ryby trzymały się w górnej części zbiornika. Dno było wykonane z dwóch części, co było dla mnie dziwne. Warto przemyśleć wymiary zbiornika, poprzednie akwarium miałem 25 lat. Obecne stoi 10 lat, wykonałem je na ramie z nierdzewki. Często zdarzały się uszczerbki od szyb zakrywających, czy uszczerbki od wkładanych kamieni. Stąd taki pomysł. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się