krisq75 Opublikowano 15 Kwietnia 2022 #1 Opublikowano 15 Kwietnia 2022 Witam wszystkich, najstarsi pewnie mnie pamiętają a może już nie. Po około 10 latach wracam do hobby, projekt to akwarium ze sklejki około 1200l 2500*80*60cm. Tak więc jeśli ktoś ma doświadczenie z akwariami ze sklejki to będę wdzięczny. Filtracja system Hamburski, nauczony wcześniejszymi doświadczeniami już nie chcę wyprowadzać wody poza akwarium. Tu też wszystkie doświadczenia będą mile widziane. No i hydroponika. To tyle na początek i witam serdecznie. 1
Bezprym Opublikowano 15 Kwietnia 2022 #2 Opublikowano 15 Kwietnia 2022 Witam, ciekawy jestem projektu będę cię obserwował
Bartek_De Opublikowano 15 Kwietnia 2022 #3 Opublikowano 15 Kwietnia 2022 Witaj. Może poniższy film będzie pomocny. Jest 6 części, które będą się po kolei podpowiadać obok, ale musisz się przełączyć na oglądanie bezpośrednio z You Tube. Powodzenia w projekcie. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się