Rafał80 Opublikowano 28 Grudnia 2021 #11 Opublikowano 28 Grudnia 2021 Jaki piasek? Ja po roku zmieniłem piasek na dolomit 1-1,5mm i jestem mega zadowolony.
anutemix Opublikowano 28 Grudnia 2021 #12 Opublikowano 28 Grudnia 2021 1 godzinę temu, Radmil napisał: Hej, nie nie. Oczywiście, na całym dnie jest styropian a ja tylko delikatnie zmieniłem kamienie które leżą na "fundamencie" z kamienia styropian, kamienie, piasek, tak mam:) a z tą lewa stroną że za blisko to problem dla ryb, cyrkulacji czy względu bezpieczeństwa? Dla ryb żaden problem tylko ciężko czyścić szybę
Radmil Opublikowano 7 Stycznia 2022 Autor #13 Opublikowano 7 Stycznia 2022 Witajcie po przerwie. Akwarium już gotowe, chyba ustabilizowane i wczoraj zarybione. Póki co 10 sztuk młodzieży Saulosi, myślę jeszcze o dwóch gatunkach. Gdzieś w głowie chodzi Rdzawy i Hara. Chyba za Mainago.
ziemniak Opublikowano 7 Stycznia 2022 #14 Opublikowano 7 Stycznia 2022 Jak myślisz o jeszcze jednym gatunku to fajnie byłoby podnieść prawą stronę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się