Mirekzwirek Opublikowano 4 Października 2021 #1 Opublikowano 4 Października 2021 Witam wszystkich ! Mam na imię Mirek dopiero zaczynam swoja przygodę z akwarystyka wiec będę wdzięczny za wszystkie wskazówki i porady. Mój zbiornik to 416l Aqael Glossy kupiony od jednego z członków klubu malawi.Filtracja flual fx6 + wewnętrzny aqael turbo, falownik jvc ,oświetlenie LED grzalka 300w. Akwarium zalane 6 dni temu podłoże PCV 3mm piasek kwarcowy 60kg kamienie z ogródka. Zaczynam pomału myśleć o obsadzie chciałbym ryby z rodzaju mbuma. Może macie jakieś namiary na chodowcow z Dolnego Śląska ? I ewentualnie uwagi co mi jeszcze potrzebne 4
Bezprym Opublikowano 5 Października 2021 #2 Opublikowano 5 Października 2021 Witaj. Jeśli chcesz trzymać mbunę musisz bardziej zagruzowac akwarium pamiętając o grotach, obecny wystrój raczej jest dla non mbuny. Ze Śląska to hodowcy o których słyszałem to Dariusz Gaża i Jacek Stuś w Żorach ale nie musisz się do nich ograniczać, wielu z nas zamawia ryby wysyłkowo. Przychodzą zapakowane w workach z tlenem i styroboxie. 2
Bartek_De Opublikowano 5 Października 2021 #3 Opublikowano 5 Października 2021 Witaj na forum. Fajny baniaczek, nawet rozpoznaję od kogo. Tak jak kolega wyżej napisał, dla mbuny brakuje kamieni i to sporo. Jeśli chodzi o obsadę to pytaj o nią w dziale obsady w tym dziale tylko prezentujemy swoje zbiorniki. Życzę powodzenia w hodowli
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się