MarcinM3 Opublikowano 15 Września 2021 #1 Opublikowano 15 Września 2021 Witam serdecznie! Chciałem zmodernizować oświetlenie . Obecnie posiadam 2xT5 ale barwa mi nie odpowiada (strasznie zółta ) i eksploatacja . W dodatku to 2x 38W . Sam oświetlenia nie zrobię wiec jestem zmuszony kupić "gotowca". znalazłem coś takiego https://allegro.pl/oferta/swietlowka-led-rgb-akwarium-pilot-2x110cm-i-i-9149431871?fbclid=IwAR0QhkKYuFX3codZktjei4v5AWJRIO3Wz9h3yWVEB-blSXa9-oREN2cizEc Czy takie oświetlenie bedzie dobre ? A może sa jeszcze inne opcje ( lepsze / wydajniejsze / nowsze ) ? Niestety w temacie oświetlenia jestem totalnie "zielony" wiec proszę was o porady. Zbiornik 120x40x60 wysokie Z góry dziekuję za porady i pozdrawiam!
pulpet Opublikowano 15 Września 2021 #2 Opublikowano 15 Września 2021 Malawi to nie roślinniak, pewnie wystarczy. Ja bym szukał czegoś w szklanej rurze, bo te z tworzyw z czasem lubią matowieć.
MarcinM3 Opublikowano 15 Września 2021 Autor #3 Opublikowano 15 Września 2021 A takie ? https://allegro.pl/oferta/hsbao-retro-fit-led-22w-109cm-full-colour-11137307089
Nath_147 Opublikowano 15 Września 2021 #4 Opublikowano 15 Września 2021 Ta z allegro pewnie za połowę ceny wykonałbyś sam. Mógłbyś zrobic sobie jedna na taśmie 10000k a druga na rgb. Różnica w cenie wystarczyłaby na sterownik swit/zmierzch TC420/TC421 z chin. Lutowanie nie jest takie trudne jak się wydaje, (do tasm są też gotowe zlaczki) jest sporo poradników co i jak.
MarcinM3 Opublikowano 15 Września 2021 Autor #5 Opublikowano 15 Września 2021 Jak pisalem wcześniej sam robić nie będę . Szukam solidnego gotowca .
bojack Opublikowano 15 Września 2021 #6 Opublikowano 15 Września 2021 3 godziny temu, MarcinM3 napisał: Szukam solidnego gotowca . Kolega @AquaDreams wykonuje oświetlenie na zamówienie. Odezwij się do niego
Andrzej Głuszyca Opublikowano 15 Września 2021 #7 Opublikowano 15 Września 2021 @MarcinM3 Rzuć okiem na temat Andrzeja @egon44
egon44 Opublikowano 18 Września 2021 #8 Opublikowano 18 Września 2021 W dniu 15.09.2021 o 11:12, MarcinM3 napisał: Jak pisalem wcześniej sam robić nie będę . Szukam solidnego gotowca . Odradzam robić zakupy u Agua Dreams Pana Tomasza W.
Bartek_De Opublikowano 18 Września 2021 #9 Opublikowano 18 Września 2021 6 godzin temu, egon44 napisał: Odradzam robić zakupy u Agua Dreams Pana Tomasza W. Andrzeju, powstrzymaj się proszę przed wydawaniem publicznie tego typu opinii, zwłaszcza gdy nie możesz jej oprzeć o własne doświadczenia w tym temacie. Możesz? Pewne rzeczy czasem lepiej jest i warto wyjaśnić sobie na gruncie prywatnym, a to co się gdzieś tam usłyszy czy przeczyta, zostawmy własnym przemyśleniom.
MarcinM3 Opublikowano 18 Września 2021 Autor #10 Opublikowano 18 Września 2021 A wracajac do mojego tematu... Te linki co podalem to taki rodzaj oswietlenia starczy ? bedzie lepiej jak t8 ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się