ziemniak Opublikowano 13 Września 2021 #1 Opublikowano 13 Września 2021 Zawsze chciałem mieć czerwony kolor w malawi to mam Akwarium ma pół roku, glony pojawiały się od początku, od strony gdzie jest mniejszy przepływ i tylko od strony okna. Słońce nawet na okno nie pada, a zbiornik stoi około 4,5 metra od okna. Wody praktycznie nie podmieniam. Raz lub dwa razy zrobiłem podmiany po ok 10-15%. Ryby często je podskubują, czasami to wygląda jakby kombajn przejechał. Parametry: NH3 - 0 NO2 - 0 NO3 - 5 do 20 (gdy dochodzi do 20 regeneruje dwa wkłady - Nitratex) PO4 - zawsze lekko wykrywalne GH - ok 5 KH - ok 15 PH - 7,5 do 7,8 TDS - od dłuższego czasu ustabilizowało się na ok 250 temp - 24 do 27 zbiornik 200x40x60H 6
Tomasz78 Opublikowano 13 Września 2021 #2 Opublikowano 13 Września 2021 U mnie jakieś takie wynalazki zaczęły wyrastać ryby to skubią, zwłaszcza metriaclimy elongatus chewere 1
piotriola Opublikowano 18 Września 2021 #3 Opublikowano 18 Września 2021 W dniu 13.09.2021 o 20:29, ziemniak napisał: TDS - od dłuższego czasu ustabilizowało się na ok 250 Przez ile to się mnoży aby uzyskać przewodność ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się