klinsman87 Opublikowano 15 Sierpnia 2021 #1 Opublikowano 15 Sierpnia 2021 Witam. Odpaliłem właśnie moje oświetlenie na sterowniku kolegi Romka. Mam moduły białe zimne 11000K + RGB. Podpowiedzcie jak macie ustawione oświetlenie? Od której godziny zaczynacie świecić w swoich baniakach i do której godziny wieczorem? Ile % w jakiej kombinacji kolorów? Nocne oświetlenie ustawiacie? A może jest ktoś chętny podzielić się swoim plikiem z oświetleniem?
Bartek_De Opublikowano 15 Sierpnia 2021 #2 Opublikowano 15 Sierpnia 2021 Godzinę temu, klinsman87 napisał: A może jest ktoś chętny podzielić się swoim plikiem z oświetleniem? Masz ustawienia w poniższym temacie. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się