Łowiczak Opublikowano 11 Lipca 2021 #1 Opublikowano 11 Lipca 2021 Mam na imię Robert, jestem programistą webowym z odwiecznym zamiłowaniem do rybek. Aktualnie nie posiadam malawi a zarejestrowałem się po to aby czegoś się nauczyć zanim je założę. Także moje akwarium malawi zaprezentuję jak będzie, na razie nauka, zbieranie doświadczenia i może ciekawych znajomości. pozdrawiam Wszystkich.
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 11 Lipca 2021 #2 Opublikowano 11 Lipca 2021 Witam dobrze trafiłeś na nasze forum ,to duża wiedza o akwarystyce i doświadczenie prowadzenia Biotopu Malawi 2
Bartek_De Opublikowano 11 Lipca 2021 #3 Opublikowano 11 Lipca 2021 Witaj na forum, znajdziesz tu odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań. Być może za naszą sprawą, Twoje odwieczne zamiłowanie do rybek przerodzi się w miłość do Malawi i zostaniesz z nami na dłużej. Na początek polecam poniższe tematy jako lekturę obowiązkową: 2
Łowiczak Opublikowano 11 Lipca 2021 Autor #4 Opublikowano 11 Lipca 2021 Dziki za tematy, zapoznam się z nimi w najbliższym czasie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się