Jetstorm Opublikowano 27 Września 2021 Autor #11 Opublikowano 27 Września 2021 Witam serdecznie. Projekt chwilowo stoi w miejscu, ponieważ kupiłem dom i będę się wprowadzał 1 listopada. Przez ostatni miesiąc dużo latania i załatwiania spraw papierkowych Czeka mnie sporo pracy teraz bo priorytetem jest przerobienie jednego pokoju na terrarium dla legwana. Więc aktualnie akwarium stoi ale przyjdzie czas i na niego. Dużym plusem jest to ze w nowym domu gdzie ma stać akwarium które posiadam może zmieścić się akwarium o długości 380 cm Kobieta się zgodziła ale najpierw trzeba zrobić sypialnie na górze i jak będziemy przerabiać salon z kuchnią to coś pomyślimy Pozdrawiam Wszystkich
Pikczer Opublikowano 27 Września 2021 #12 Opublikowano 27 Września 2021 W dniu 17.06.2021 o 17:02, wilu25 napisał: Co do żywotność to się okaże ja mam ją miesiąc. Wcześniej miałem kubełek NFC 1500 i działał bez zarzutu kilka lat. Tamta pompa powinna wystarczyć nie doczytałem że już ją masz , nie ma co generować kosztów, a pompę zawsze można zmienić Stelaż też, robiłem ale profil 30*30*2 stoi na tym 500l, zostalo jeszcze zamówić fronty z płyty MDF Witam, proszę mi wybaczyć, że w tym wątku o to pytam ale jak się ogląda tv, który wisi nad akwarium? Mam dylemat odnośnie miejsca na większe akwarium. Nie oglądam obsesyjnie tv ale czy jak się ogląda coś okazyjnie to światło akwarium nie przeszkadza w tym? Np wieczorem?
wilu25 Opublikowano 27 Września 2021 #13 Opublikowano 27 Września 2021 Nie przeszkadza, ja mam pokrywę więc do góry nic nie świeci, jak przez chwilę miałem szyby nakrywkowe tez nie było źle. Jedyny problem to taki, że ciężko się skupić na telewizorze 3
Pikczer Opublikowano 27 Września 2021 #14 Opublikowano 27 Września 2021 2 godziny temu, wilu25 napisał: Nie przeszkadza, ja mam pokrywę więc do góry nic nie świeci, jak przez chwilę miałem szyby nakrywkowe tez nie było źle. Jedyny problem to taki, że ciężko się skupić na telewizorze Dziękuję za odpowiedź. To muszę jakoś swoją żonę namówić. Zachorowałem na większe akwarium i skoro wstawiam większe to chciałbym dużo większe a nie tylko trochę. A dużo większe wejdzie już pod tv. No i głowie się jak to wnieść do pokoju...
Bezprym Opublikowano 27 Września 2021 #15 Opublikowano 27 Września 2021 (edytowane) Kolego @Pikczer można zamówić z klejeniem na miejscu. Edytowane 27 Września 2021 przez Bezprym 2
Bartek_De Opublikowano 27 Września 2021 #16 Opublikowano 27 Września 2021 8 minut temu, Bezprym napisał: Kolego @Pikczer można zamówić z klejeniem na miejscu. Dokładnie i z tego co się orientuję to @timi-akwaria.pro ogarnia takie tematy. 1
Pikczer Opublikowano 27 Września 2021 #17 Opublikowano 27 Września 2021 Dzięki Wam za poradę. Pomyślę Na początku to wszystko wydaje się takie trudne, a po fakcie jakże "oczywiste". 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się