tuniebylec Opublikowano 23 Maja 2021 #1 Opublikowano 23 Maja 2021 (edytowane) Witam wszystkich forumowiczów, wszystkich was ludzi z pasją i zamiłowaniem. Mariusz, tak wołają na mnie od prawie pół wieku. Zamiłowanie do akwarystyki nabyłem wieki temu za sprawą teścia, różnie to bywało na przestrzeni lat ale kto nie przerabiał wzlotów i upadków. Wiele już zbiorników popełniłem przez te lata ale pyszczaki urzekły mnie i raczej nic nie wskazuje żeby uczucie to ustało. Od wielu lat mieszkamy z rodziną poza granicami Polski bo jak wielu postanowiliśmy poszukać dla siebie jakiegoś miejsca na ziemi i wygląda na to że znaleźliśmy, na końcu świata Moje akwarium to kolejne już wcielenie i tym razem raczej ostatnie. Szkło opti White o wymiarach 180x45x45 postawiłem na przez siebie zaprojektowanej i zbudowanej szafie, za filtracje odpowiada Fluval FX6 i na szybko poskładany niewielki filterek powierzchniowy, taki trochę Frankenstein a calosci dopelniaja cztery lampy Aqualed Leddy Plant 32W Edytowane 24 Maja 2021 przez tuniebylec 4
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się