bojack Opublikowano 8 Kwietnia 2021 #21 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 3 minuty temu, ziemniak napisał: Połączenie zieleni (5%) i niebieskiego (5%) daje ładny kolor na kilku procentach po zmierzchu i przed świtem, na noc (2%) tylko niebieski. Oczywiście przy LedDimmerPro V5. Ja zielonego używam, bo jest, ale bez niego wcale nie byłoby gorzej. Jaki sterownik to mało istotne w tym przypadku
klinsman87 Opublikowano 9 Kwietnia 2021 Autor #22 Opublikowano 9 Kwietnia 2021 Kompletuję moje oświetlenie do akwarium 200x50x60h. Podpowiedzcie czego brakuje, albo co zmienić : 1. Kupiony już jest sterownik Led Dimmer Pro V5. Nie wiedziałem, że przyjdzie mi bez kabla zasilającego, ale mam akurat luźny jeden w domu, więc jest ok 2. Zasilacz mam w domu 150 W taki https://allegro.pl/oferta/zasilacz-montazowy-12-5a-do-tasm-led-12v-150w-ip20-9931430265 Do kupienia: 3. 20 x moduł 11000 K biały zimny IP 68 https://allegro.pl/oferta/modul-led-5630-samsung-ip68-11000k-2-16w-5-lat-gw-9688339899?reco_id=92d37c39-97da-11eb-9e5e-000af7f5f6b0&sid=3ec404f37aa2fad6253fa5dd6bb023427743f77ee2f01bb84454c4701b8c0118 + 20 x RGB IP 68 https://allegro.pl/oferta/modul-soczewkowy-goq-samsung-led-rgb-0-72w-ip68-7880083499 4. Profil aluminiowy np taki 2 m x 30,8 mm szer x 10 mm h https://allegro.pl/oferta/profil-aluminiowy-led-brg-13-anodowany-2m-szeroki-8462884079 5. 3 m kabel dwużyłowy 6. 3 m kabel czterożyłowy do RGB 7. Koszulki termokurczliwe Pytania: czy do tej wersji z modułami IP 68 dawać jeszcze plexi i zabezpieczać wszystko silikonem? Te moduły wg. producenta są na tyle wodoodporne, że ponoć można je zanurzać w wodzie. Czy to prawda, czy mit, tego nie wiem. W drugiej wersji są moduły IP 67 i jest to sporo tańsza wersja, bo na samych ledach jest 200 zł taniej. Czy do tych IP 67 dajecie plexi i zabezpieczacie/ uszczelniacie dodatkowo przed wilgocią? Lutownica i klej na gorąco mam Coś zmienić? Czegoś brakuje? Kolego Wobi, a Ty jakie miałeś moduły co Ci przestały świecić? Poznałeś przyczynę awarii oświetlenia?
Err0r Opublikowano 16 Sierpnia 2021 #23 Opublikowano 16 Sierpnia 2021 siema, i jak to oświetlenie ?? udało się zmontować ?? będę robił dokładnie taką samą belke i chce poznać Twoją opinie czy coś byś zmienił.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się