Skocz do zawartości

Moje pierwsze tło CR65


siwy177

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się to podoba…może powielanie może jedno i to samo, ale to i tak nie to kupne... ja się np. nosiłem z pomysłem czegoś takiego dobre kilka lat temu zanim zrobił się z tego temat na forum i ktoś powiedział ze to kicz. Moje tło rożni się od tego tym ze jest moje i ja je zrobiłem i mnie się podoba może i egoistyczne cóż…Murek z kamieni jest w dechę nie jeden ksiądz by taki chciał… :)


Pozdrawiam



Dobre z tym murkiem przy parafi ;) Pozostając przy swoim zdaniu ;P przyznaję Tobie i innym kolegom rację - jeśli cieszy właściciela i jemu się podoba, to nie należy się krytyką przejmować. My tu sobie możemy wypisaywać co żywnie chcemy, ale jeśli to nie zmienia Twoich i innych kolegów wrażeń estetycznych to proponuję gwizdać na moje (i innych też) krytykanctwo i malkontencję ;) Serio :)

A że każde takie tło jest lepsze od kupnego to wiadomo - wszak wykonane samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A że każde takie tło jest lepsze od kupnego to wiadomo - wszak wykonane samemu :)



nie no, nie popadajmy w skrajnosc -- kupne tla sa jakie sa, ale czesto IMHO wygladaja znacznie przyjemniej niz te wlasnorecznie robione...


coz, amerykance wkladaja ceramiczne doniczki i pustaki do akwa i im sie to podoba, u nas widze idzie moda na ceresitowe parafialne murki...


szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystykim za wskazówki.Następnym razem postaram siębyć bardziej oryginalny i bardziej odwzorowac realizm tła.Prosze tylko wziąść poprawke że jestem nowy w temacie Malawi i starałem się jak tylko umiałem, jednak obiecuje poprawe :)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystykim za wskazówki.Następnym razem postaram siębyć bardziej oryginalny i bardziej odwzorowac realizm tła.Prosze tylko wziąść poprawke że jestem nowy w temacie Malawi i starałem się jak tylko umiałem, jednak obiecuje poprawe :)) Pozdrawiam


w sumie to sie nie przejmuj -- dawno dawno temu wykonalem tlo ze styropianu, ktore pomalowala moja zona wykorzystujac swoje zdolnosci plastyczne i .... dzisiaj mi sie nie podoba. Mojej zonce takze. I mimo - ze wtedy, wiekszosc osob byla zafascynowana tym tlem na rowni ze mna, to dzisiaj z perspektywy czasu uwazam, ze jest srednie :) :)


Z drugiej strony ta moda na CR mnie przeraza bo przed oczami mam amerykanskie zbiorniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystykim za wskazówki.Następnym razem postaram siębyć bardziej oryginalny i bardziej odwzorowac realizm tła.Prosze tylko wziąść poprawke że jestem nowy w temacie Malawi i starałem się jak tylko umiałem, jednak obiecuje poprawe :)) Pozdrawiam


no i zawstydziliście chłopaka... teraz mu się przestanie jego tło podobać... i odejdzie w poczuciu niepotrzebnej straty pieniędzy...


na forum powinien być jeden zbiorczy temat z całym know-how o tłach z CRu i żadnych wątków porównawczo-opiniotwórczych...


dobrze że ludzie z powodu teł się nie wieszają... :P


VDR podaj przykłady amaerykańskich zbiorników o których mówisz w postaci linków... bardzo mnie zaciekawiłeś... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cichlid-forum.com/tanks/displayt ... 98&group=C

http://cichlid-forum.com/tanks/displayt ... 91&group=C

http://cichlid-forum.com/tanks/displayt ... 98&group=C


Taki wystrój głównie w akwariach biotopu południowo, lub środkowo amerykańskiego, ale Malawi też się zdarzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


w sumie to sie nie przejmuj -- dawno dawno temu wykonalem tlo ze styropianu, ktore pomalowala moja zona wykorzystujac swoje zdolnosci plastyczne i .... dzisiaj mi sie nie podoba. Mojej zonce takze


Ja swoje tło zrobiłem na przełomie listopada i grudnia i już mi się nie podoba :evil: tzn teraz bym zrobił je inaczej, bo na swój sposób jest ok i lubię na nie popatrzeć, zwłaszcza, jak porasta glonem. To jest podobna sprawa, jak z malejącymi akwariami. Na początku jest super extra i w ogóle, ale z biegiem czasu....


Dongalica - na zdjęciu słabo widać, ale z tego co da się wypatrzeć, to moim zdaniem jest za płasko. Komin dość mocno wyodrębniony.


siwy177 - nie pisz postów w pogrubionej czcionce, my widzimy te zwykłe literki :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiamy się biotopów amerykańskich, ale to my się czepiamy, gdybyśmy odwzorowywali nasze zbiorniki wodne trzeba by było wkładać kalosze , butelki itp.

Moze w zbiornikach woodnych amerykańskich dużo jest ceramiki typu doniczka ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.