PawełZ Opublikowano 23 Stycznia 2021 #1 Opublikowano 23 Stycznia 2021 Witam wszystkich. Mam na imię Paweł lat 42 z Jeleniej Góry. Forum Malawi obserwuje od ponad roku. Po przeczytaniu wielu wątków forum zdecydowałem się założyć swoje akwarium. Szafkę pod akwarium, pokrywę, narurowiec i oświetlane mudułami samsunga na sterowniku TC421 wykonana samodzielnie. Poniżej zdjęcie. 7
Robson79 Opublikowano 23 Stycznia 2021 #2 Opublikowano 23 Stycznia 2021 Witaj na forum @PawełZ. Wykonałeś kawał dobrej roboty Jesli chodzi o aranż to wygląda bardzo ładnie ale niestety jest za mało kryjówek dla pyszczaków. Powodzenia w hodowli tych pięknych ryb.
aro600 Opublikowano 23 Stycznia 2021 #3 Opublikowano 23 Stycznia 2021 Witam Cię bardzo ładne akwarium.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się