pulpet Opublikowano 14 Stycznia 2021 #1 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Jako że udało mi się przebrnąć przez rejestrację konta chciałbym przywitać się z użytkownikami portalu. Mam na imię Piotr. Akwarystyką zajmuje się odkąd pamiętam, czyli będzie ze 35 lat. Różnie bywało. Były zbiorniki większe i mniejsze, w ilościach przeróżnych od 1 do 12. Jak była kasa to nie było czasu i odwrotnie. Pomysł na Malawi pęta mi się po głowie od jakichś 20 lat ale jakoś nigdy nie był realizowany. Co się odwlecze to lepiej smakuje więc przyszła pora i na to. Akwarium się produkuje, szafka się buduje w miarę wolnego czasu. A w głowie pomysły lepsze i gorsze, sporo wątpliwości i problemów do rozwiązania. Stąd moja obecność tutaj. Po cichu liczę na pomoc i dobre rady, bo temat Malawi znam czysto teoretycznie, a w tej zabawie doświadczenie jest bezcenne. Wkrótce zacznę pytać, a może i moja wiedza i doświadczenia akwarystyczne komuś się przydadzą. A na razie witam wszystkich i życzę miłego dnia. 1
BombeL Opublikowano 14 Stycznia 2021 #2 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Witam i powodzenia w realizacji celu
Radzik Opublikowano 14 Stycznia 2021 #3 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Powitać i trzymam kciuki za szybkie postawienie skrawka jeziora w domu
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Stycznia 2021 #4 Opublikowano 14 Stycznia 2021 Witam na naszym forum.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się