triamond Opublikowano 6 Stycznia 2021 #1 Opublikowano 6 Stycznia 2021 Dzień dobry! Ostatnio mam więcej czasu i zaczynam wracać do rzeczy, które cieszyły mnie dawniej...10 lat temu, przy okazji remontu domu, pozbyłem się roślinnego zbiornika 850l. Kilka miesięcy temu wpadłem na pomysł by wrócić do hobby. Najpierw był pomysł na kostkę 50x50x50. Ale jak dostałem zgodę od konstruktora na 1,5 tony, zbiornik zaczął rosnąć... Ostatnie 2 miesiące, to intensywne czytanie, analizowanie i projektowanie. Przez kilkanaście lat trochę się zmieniło… nowe rozwiązania, pomysły, eksperymenty. Jestem pod wrażeniem Waszych zbiorników! Też tak chcę! Będzie malawi Plan to 240x55x60. Stała podmiana i duży filtr. Pozdrawiam Michał 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 6 Stycznia 2021 #2 Opublikowano 6 Stycznia 2021 Miło jest Ciebie powitać na naszym forum. W tym dziale przedstawiamy tylko siebie i swoje akwarium. O całą resztę pytaj w odpowiednio tematycznych działach , tam zakładaj nowe tematy i rozwiewaj swoje wątpliwości.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się