misiek80 Opublikowano 27 Listopada 2020 #1 Opublikowano 27 Listopada 2020 (edytowane) Cześć. Przed świętami planowane jest wpuszczenie ryb. Z racji tego, że akwa ma wymiary 160x40x50h będą to 3-4 gatunki mbumy,które zakupię po sasiedzku u Pana Darka Gaży. Póki co jest stelaż, na który przyszły płyty i wygląda to tak. Edytowane 27 Listopada 2020 przez misiek80 5
misiek80 Opublikowano 6 Grudnia 2020 Autor #2 Opublikowano 6 Grudnia 2020 (edytowane) Przyszło szkło od Mycioka i pokrywa alu z dwiema belkami led. Tło BTN slim line w kolorze river, plus na bocznej ścianie oklejonej od zewnątrz szarą folią jeden moduł z tej samej serii,w którym ukryłem sprzęt. Do tego serpentynit jakieś 30kg. Biolog to eheim 2426, a jako mechanik pracuje pompa Aquael turbo filter 2000 podpięta do koszyka z watą. Piasek z castoramy 25kg. Na tą chwilę,po 2h od zalania wodą wygląda to tak... Jest trochę nisko,więc chcę dołożyć na środku jeden podwieszany moduł (na dniach mają być dostępne) i zobaczę co dalej? Edytowane 6 Grudnia 2020 przez misiek80 2
misiek80 Opublikowano 11 Stycznia 2021 Autor #3 Opublikowano 11 Stycznia 2021 (edytowane) Po miesiącu... 20210111_213655.mp4 20210111_213655.mp4 Edytowane 11 Stycznia 2021 przez misiek80
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się