darianus Opublikowano 26 Sierpnia 2020 #21 Opublikowano 26 Sierpnia 2020 Godzinę temu, Falcowski napisał: Miałem 4 zbrojniki w moim zbiorniku. 2 zagryzione, 1 odłowiony stosunkowo szybko, 1 odłowiony przy renowacji w stanie masakrycznym. Padł tydzień później. Wszystkie cały czas pochowane w skałach i co łeb wystawiły, to zaraz musiały znów uciekać. A jakich rozmiarów były te zbrojniki?
Falcowski Opublikowano 26 Sierpnia 2020 #22 Opublikowano 26 Sierpnia 2020 (edytowane) 5 cm, ryby też 5 cm wtedy. W ogóle co za różnica, jakiej były długości, czy co zrobiły. Chcesz, to sobie nawet możesz tam gupiki trzymać. Tylko pamiętaj, że jesteś na forum biotopowym, gdzie raczej staramy się zbliżać nasze akwaria do jeziora, na którym bazujemy. Edytowane 26 Sierpnia 2020 przez Falcowski 1
darianus Opublikowano 26 Sierpnia 2020 #23 Opublikowano 26 Sierpnia 2020 (edytowane) 17 minut temu, Falcowski napisał: 5 cm, ryby też 5 cm wtedy. W ogóle co za różnica, jakiej były długości, czy co zrobiły. Chcesz, to sobie nawet możesz tam gupiki trzymać. Tylko pamiętaj, że jesteś na forum biotopowym, gdzie raczej staramy się zbliżać nasze akwaria do jeziora, na którym bazujemy. Oczywiście, że niesmaczne jest mieszanie ameryki i afryki. Z drugiej strony sam też mam Tanganickie sumiki w Malawi i zupełnie mi to nie przeszkadza. Edytowane 26 Sierpnia 2020 przez darianus
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się