Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. BombeL Opublikowano 16 Lipca 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 16 Lipca 2020 Witam wszystkich, Chciałbym krótko opisać i omówić moje małe mbunarium. Wymiary: 120x40x50h . Filtracja: w module BTN na pompie aquael circulator 2000 i gąbkach 10,20 ppi oraz akwaponika. Wystrój: moduły BTN plus ok. 50 kg kamieni ze składu. Oświetlanie lampa Aqua-Dreams Africa 4k. Akwarium ma przedstawiać strefę skalistą wolną od osadów. Obsada: Cynotilapia aurifrons Nkhata Bay i Pseudotropeus interraptus Chiwi Rocks. film.mp4 22
Mróz Opublikowano 16 Lipca 2020 #3 Opublikowano 16 Lipca 2020 Czym dalej w las, tym to lepiej wygląda Fajnie już glon wszystko wyrównał 2 1
BombeL Opublikowano 16 Lipca 2020 Autor #4 Opublikowano 16 Lipca 2020 1 minutę temu, Mróz napisał: Czym dalej w las, tym to lepiej wygląda Fajnie już glon wszystko wyrównał Dokladnie tak, teraz tyko czekac na ryby... 1
Bartek_De Opublikowano 16 Lipca 2020 #5 Opublikowano 16 Lipca 2020 Zgadzam się z Karolem, jest coraz ładniej Łukasz, jeśli to nie tajemnica, zdradź których konkretnie modułów użyłeś. Chcę dopasować coś do tego, którego już posiadam i nie wiem na co się zdecydować. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 1 1
BombeL Opublikowano 16 Lipca 2020 Autor #6 Opublikowano 16 Lipca 2020 @Bartek_De cieszę się, że Ci się podoba choć na aparatach się nie znasz użyłem modułów E, L, N z serii river. Zaznaczam, że moduł E zostal dociety żeby zmieścić się na bocznej szybie i pełnić funkcjię filtra, a jego odcięta cześć leży na dnie po prawej stronie akwarium. 1
Bartek_De Opublikowano 16 Lipca 2020 #7 Opublikowano 16 Lipca 2020 5 minut temu, BombeL napisał: użyłem modułów E, L, N z serii river Czyli ten po prawej stronie to L? Bo właśnie o nim myślę.
BombeL Opublikowano 17 Lipca 2020 Autor #8 Opublikowano 17 Lipca 2020 7 godzin temu, Bartek_De napisał: Czyli ten po prawej stronie to L? Bo właśnie o nim myślę. Tak dokladnie to jest L. 1
SlavekG Opublikowano 17 Lipca 2020 #9 Opublikowano 17 Lipca 2020 Teraz wyobraź sobie jak byś Łukaszu takie mbunarium zrobił w tym większym zbiorniku kuszące prawda??? 1 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się