Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. MinasTirith Opublikowano 15 Czerwca 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 15 Czerwca 2020 Siemanko Chciałbym się oficjalnie przywitać więc siemanko wszystkim! Akwarium 240l standard Oświetlenie - świetlówka LED (w przyszłości na pewno będzie coś kombinowane z oświetleniem) Filtracja: Biolog -jbl e900, mechanik Aquael turbo 2000 + prefiltr efeim Tło - spienione pcv Kamienie- Szarogłaz ze składu, około 75 kg Podłoże - piasek kwarcowy gradacja 0.8-2mm Obsada: Chindongo saulosi -11 szt. młodych Cynotilapia sp."hara" Galireya reef - 10 szt. młodych Z akwarystyką nie znamy się zbyt długo, wszelkie informacje uzyskałem tutaj na forum za co Wam wszystkim bardzo dziękuje. Teraz poznajemy się z "załogą" w baniaku, dbamy o stabilizację parametrów, pogłębiamy wiedzę i nabieramy ogłady :d 14
Bartek_De Opublikowano 15 Czerwca 2020 #2 Opublikowano 15 Czerwca 2020 Witaj na forum Bardzo ładna aranżacja Powodzenia w hodowliWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 1
pablomas Opublikowano 16 Czerwca 2020 #3 Opublikowano 16 Czerwca 2020 (edytowane) Witaj. Ładny baniak . Edytowane 16 Czerwca 2020 przez pablomas 1
MinasTirith Opublikowano 16 Czerwca 2020 Autor #5 Opublikowano 16 Czerwca 2020 Miło, że się podoba. Dzięki
Daniel00 Opublikowano 16 Czerwca 2020 #6 Opublikowano 16 Czerwca 2020 Chyba już pisałem w innym temacie. Super aranżacja! 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się