bojack Opublikowano 27 Maja 2020 #1 Opublikowano 27 Maja 2020 Witam wszystkich serdecznie, Po 15 latach przerwy (miałem kiedyś malawi 250L, późnie 2x250L, później 500L prze kilka lat) wróciłem do hobby. Obecnie udało mi się znaleźć miejsce na 300L. W planach (wylewanie fundamentów) 4000-5000L Malawi. Obecna obsada: 1. Melanochromis chipokae 4szt. 2. Pseudotropheus crabro 4szt. 3. Pseudotropheus saulosi 4szt. 4. Synodontis eupterus 2szt. 5. Zbrojnik niebieski 4szt. 6. 2x apularia, 2x helmet, 1x zebra, 3x tylomelania Witam raz jeszcze
Tomasz78 Opublikowano 27 Maja 2020 #2 Opublikowano 27 Maja 2020 Ryby dorosłe ? Jak się dogadują, spokojne są ?
bojack Opublikowano 27 Maja 2020 Autor #3 Opublikowano 27 Maja 2020 Młodziki, około 4cm. Póki co jest stosunkowo spokojnie, ale już wydaje mi się, że mam 2 samce chipokae, zaczyna się walka o terytorium.
Tomasz78 Opublikowano 27 Maja 2020 #4 Opublikowano 27 Maja 2020 No, trochę przesadziłeś z tymi gatunkami do 300l, dla crabro i chipokae to za mały litraż.
bojack Opublikowano 27 Maja 2020 Autor #5 Opublikowano 27 Maja 2020 Tak, jestem tego świadomy, to jest motor napędowy dla nowego baniaka Jak nie uda się w ciągu roku zrealizować planu na kilka tysięcy litrów, to wymienię 300 na 600 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się