Jump to content

Filtr zewnetrzny do akwarium 330l + grzałki

Bonio61

Recommended Posts

Potrzebuje informacji dotyczacych filtrow,firmy EHEIM

czy ktos moze mi cos o tych filtrach powiedziec? Chodzi mi o ich niezawodnosc i cicha prace (akwarium w sypialni)

ewentualnie moglibyscie podac jakis model pasujacy do 330litrow + filtr wewnetrzny...

Moze ktos poleci rowniez jakies grzałki pod te akwarium... prosilbym o jakies konkretne modele grzalek.

mam jeszcze jedno pytanie,nie wiem w jakim poscie go zamiescic to zeby nie robic syfu to napisze tutaj... mianowicie

Co sie dzieje z filtrem zewnetrznym po zaniku napiecia i ponownym włączeniu pod nieobecnosc domownikow,istnieje jakas mozliwosc zalania mieszkania lub uszkodzenia filtra?

Jesli chodzi o Enheima to filtry drogie ale super dobre z tego co wiem to ciche.

Zwroc tez uwage na tanie fipltry wew. sa glosne.

A co do grzalek to polecam Sere 300W ma 3 lata gwarancji i jest bardzo dokladna.

Jesli chodzi o Enheima to filtry drogie ale super dobre z tego co wiem to ciche.

A co do grzalek to polecam Sere 300W ma 3 lata gwarancji i jest bardzo dokladna.

Bzdura.. niekoniecznie są głośne. Mój fluval kosztował całe 50zł i co głośny? JBL kolegi czy nawet JEbao jak sie dowiedziałem ładnie cicho chodzi. To samo wewnętrzne turbina HJ czy mój aquael jest prawie bezszelestny po odpowietrzeniu. To żadna reguła.

Eheim jednak to gwarancja niezawodności i jeśli masz pieniądze wybrałbym właśnie tą firme. Ogólnie sam na dzień dzisiejszy wybierał bym filtry z pod tej firmy. Dobre wykonanie, bardzo dobre wkłady w zestawie, dodatki i renoma;)

Bzdura.. niekoniecznie są głośne. Mój fluval kosztował całe 50zł i co głośny? JBL kolegi czy nawet JEbao jak sie dowiedziałem ładnie cicho chodzi. To samo wewnętrzne turbina HJ czy mój aquael jest prawie bezszelestny po odpowietrzeniu. To żadna reguła.

Eheim jednak to gwarancja niezawodności i jeśli masz pieniądze wybrałbym właśnie tą firme. Ogólnie sam na dzień dzisiejszy wybierał bym filtry z pod tej firmy. Dobre wykonanie, bardzo dobre wkłady w zestawie, dodatki i renoma;)

Niekoniecznie bzdura. posiadam Aqua nova 1500 (odpowiednik Jebao) i cichy nie jest i tak sie sklada ze posiadam tez HJ (ten 1400l) no i w porownaniu do aquella 750 to wyje.

tak wiec z tanimi bywa roznie choc jak wspomnialem sam je posiadam.

To ten HJ który ja kupiłem jest bezszelestny.. więc żadna reguła. Drogie filtry tez potrafią buczeć.

tak jak i każdy mercedes może się zepsuć, niestety te drogie częściej wyją z naszej winy niż z defektu.

Wiec ja jestem zdania ze filtry jednak lepiej kupić z wyższej półki