mazilo Opublikowano 14 Maja 2020 #1 Opublikowano 14 Maja 2020 Czy to oznacza , że zaczynaja się pojawiać okrzemki ?
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 14 Maja 2020 #2 Opublikowano 14 Maja 2020 Tak to okrzemki nie ma co się martwić Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka 1
mazilo Opublikowano 14 Maja 2020 Autor #3 Opublikowano 14 Maja 2020 Akwarium lekko ponad miesiąc , kiedy powinienem zacząć się martwić ?
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 14 Maja 2020 #4 Opublikowano 14 Maja 2020 Akwarium lekko ponad miesiąc , kiedy powinienem zacząć się martwić ?Źle się wyraziłem w tamtym poście, wszystko jest ok, glony są naturalnym pożywieniem dla naszych ryb Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
mazilo Opublikowano 20 Maja 2020 Autor #5 Opublikowano 20 Maja 2020 Dziś wyglada to tak jak poniżej . Coraz mniej zaczyna mi się to podobać .Czy jest to etap wstępny do „ ładnych glonów „ , czy warto zacząć walczyć z okrzemkami ?
Bartek_De Opublikowano 20 Maja 2020 #6 Opublikowano 20 Maja 2020 (edytowane) 18 minut temu, mazilo napisał: czy warto zacząć walczyć z okrzemkami ? Ale po co? Znikną tak samo szybko jak się pojawiły, nie przejmuj się tym. Powinieneś się cieszyć, że woda zaczyna żyć Edytowane 20 Maja 2020 przez Bartek_De
mazilo Opublikowano 20 Maja 2020 Autor #7 Opublikowano 20 Maja 2020 (edytowane) Fakt , woda zaczyna żyć . już miesiąc parametry wody do zaakceptowania . Oki , czekam kolejny miesiąc i zobaczę co się będzie działo . Edytowane 20 Maja 2020 przez mazilo
tomekTOja Opublikowano 20 Maja 2020 #8 Opublikowano 20 Maja 2020 U mnie nastroje podobne. Z początku nie zwracałem uwagi, ale już zęby bolą od zaciskania gdy na to patrze.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się