Daniel00 Opublikowano 15 Maja 2020 Autor #11 Opublikowano 15 Maja 2020 Pojawiło się już trochę glonów najbliżej światła i poprzestawiałem kilka kamieni
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 15 Maja 2020 #12 Opublikowano 15 Maja 2020 1 minutę temu, Daniel00 napisał: Pojawiło się już trochę glonów najbliżej światła i poprzestawiałem kilka kamieni Nie psuj sobie aranżacji glony są potrzebne w naszym Biotopie .
Daniel00 Opublikowano 15 Maja 2020 Autor #13 Opublikowano 15 Maja 2020 (edytowane) 12 minut temu, TOMEKSIEDLCE napisał: Nie psuj sobie aranżacji glony są potrzebne w naszym Biotopie . Trochę źle to sformułowałem. Po przedstawiłem kamienie tak po prostu. Zresztą wiadomo jak to jest z początkowym ułożeniem ,że zawsze chce się coś za pare dni przestawić . Na glony bardzo czekam bo widzę jak te u góry super wyglądają pokryte glonem i świece specjalnie po 14h na dobę Przy okazji powiem. Bardzo się cieszę ,ze rdzawych nie kupuję bo by mi się z kamieniami zlały jak wszystko zostanie pokryte glonami bo kolor identyczny Edytowane 15 Maja 2020 przez Daniel00
Bartek_De Opublikowano 15 Maja 2020 #14 Opublikowano 15 Maja 2020 Mam nadzieję, że tą skośnopręgą eksmitujesz jak wjadą pyszczaki? A to po prawej, zielonkawo-żółte co za wynalazek? 1
Daniel00 Opublikowano 15 Maja 2020 Autor #15 Opublikowano 15 Maja 2020 (edytowane) 36 minut temu, Bartek_De napisał: Mam nadzieję, że tą skośnopręgą eksmitujesz jak wjadą pyszczaki? Tak oczywiście. Wpuściłem ją (raczej jego bo to samiec) bo był po walce i przy okazji produkuje azotany.W ogóle z tego akwarium zrobiła się jakaś przechowalnia dla chorych. Razem z nią pływa ,a raczej próbuję mocno pobity Tropheus Duboisi . Nie może utrzymać równowagi i coraz gorzej z nim ,więc ma chyba uszkodzony pęcherz pławny . Raczej do jutro po nim. 36 minut temu, Bartek_De napisał: A to po prawej, zielonkawo-żółte co za wynalazek? Chodzi ci chyba o termometr. Edytowane 15 Maja 2020 przez Daniel00
Bartek_De Opublikowano 15 Maja 2020 #16 Opublikowano 15 Maja 2020 39 minut temu, Daniel00 napisał: Chodzi ci chyba o termometr. Nigdy bym na to nie wpadł 1
Daniel00 Opublikowano 16 Maja 2020 Autor #17 Opublikowano 16 Maja 2020 Jeszcze lekko zmieniłem ustawienie kamieni u góry. Wolę się wyszaleć puki nie ma ryb. Wszyscy w domu dalej mówią ,że mam mini mordor w pokoju ,ale mi się podoba
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się