Gonera1992 Opublikowano 20 Kwietnia 2020 Autor #11 Opublikowano 20 Kwietnia 2020 @Tom74@Bartek_De@pozner@Awek@darianus@egon44@AndrzejGłuszycaDziękuje Panowie za opinie. Co do Waszych obaw na tą chwilę nie mogę się wypowiedzieć, bo to czas pokaże czy są słuszne, czy też nie. Jedynie na tą chwilę mogę napisać, że przeżywalności narybku brak. Założenie było takie, że Synodontis Njassae się tym zajmą i raczej się z swoich obowiązków wywiązują (3 samice Demasoni wypuściły młode, a kolejne 4 inkubują). 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 20 Kwietnia 2020 #12 Opublikowano 20 Kwietnia 2020 Teraz, Gonera1992 napisał: Co do Waszych obaw na tą chwilę nie mogę się wypowiedzieć, bo to czas pokaże czy są słuszne, czy też nie. Ja nie wyraziłem swoich obaw bo ich nie mam:) Ja tylko pochwaliłem co dalej czynię. 1
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gonera1992 Opublikowano 8 Czerwca 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #13 Opublikowano 8 Czerwca 2020 Mała aktualizacja. 11
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gonera1992 Opublikowano 8 Czerwca 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #14 Opublikowano 8 Czerwca 2020 16
Daniel00 Opublikowano 8 Czerwca 2020 #15 Opublikowano 8 Czerwca 2020 Trochę nie za mocno zagruzowane to akwarium ? 1
wobi Opublikowano 9 Czerwca 2020 #16 Opublikowano 9 Czerwca 2020 Piękny baniak, oby się tylko nie okazało (gdy małe zaczną wyłazić ze szczelin) że masz ze 100szt. Demasoni, bo raczej krępym sumikom ciężko je będzie powyłuskiwać ze szpar. 1
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gonera1992 Opublikowano 14 Lipca 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #17 Opublikowano 14 Lipca 2020 Krótki filmik jak to na tą chwilę wygląda. 22
bobasxx Opublikowano 14 Lipca 2020 #18 Opublikowano 14 Lipca 2020 3 godziny temu, Gonera1992 napisał: Krótki filmik jak to na tą chwilę wygląda. Bajeczka 1
kaziu21 Opublikowano 3 Listopada 2020 #19 Opublikowano 3 Listopada 2020 Sztosik! Jak poradziłeś sobie z cyrkulacją wody w takim gruzowisku?
Gonera1992 Opublikowano 3 Listopada 2020 Autor #20 Opublikowano 3 Listopada 2020 9 godzin temu, kaziu21 napisał: Sztosik! Jak poradziłeś sobie z cyrkulacją wody w takim gruzowisku? Kaseciak i Sobo WP-300M to ogarniają.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się