Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gonera1992 Opublikowano 3 Listopada 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #21 Opublikowano 3 Listopada 2020 (edytowane) Kilka fotek jak na tą chwile ryby się prezentują. Edytowane 3 Listopada 2020 przez Gonera1992 12
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gonera1992 Opublikowano 3 Listopada 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #22 Opublikowano 3 Listopada 2020 Zapomniałem dodać, że powstała u mnie nowa filtracja biologiczna. Rośliny umieszczone w doniczkach wypełnionych ceramiką przez które przepływa woda pompowana pompką Resun mini pump sp-880 (370lh). Doniczki ukryte w modułach DIY ze styropianu i pianki montażowej. Rośliny to: -Skrzydłokwiat 'Pearl Cupido' (łac. Spathiphyllum) -Filodendron pnący (łac. Philodendron scandens) -Monstera dziurawa (łac. Monstera deliciosa) 14
kaziu21 Opublikowano 3 Listopada 2020 #23 Opublikowano 3 Listopada 2020 A powiedz mi, na czymś podnosiłeś kamienie te które są najwyżej?
Gonera1992 Opublikowano 3 Listopada 2020 Autor #24 Opublikowano 3 Listopada 2020 4 minuty temu, kaziu21 napisał: A powiedz mi, na czymś podnosiłeś kamienie te które są najwyżej? Kamienie położone są na kratkach, które mają 4cm wysokości (zdjęcie niżej). Większość tych kamieni z tyłu jest na tyle duża, że sięga do tafli wody. 3
przemo-h Opublikowano 4 Listopada 2020 #25 Opublikowano 4 Listopada 2020 Filtr można by zrobić z tego konkretny. 1
Bezprym Opublikowano 11 Listopada 2020 #26 Opublikowano 11 Listopada 2020 (edytowane) Fotki super, filmik jeszcze lepszy, wystroju można pozazdrościć a kwiatki nad akwarium są jak wisienka na torcie. Gratuluję. Edytowane 11 Listopada 2020 przez Bezprym 1
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Gonera1992 Opublikowano 19 Listopada 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #27 Opublikowano 19 Listopada 2020 Aktualne zdjęcia się pojawiły , to czas też na filmik. 13
Gonera1992 Opublikowano 6 Grudnia 2020 Autor #28 Opublikowano 6 Grudnia 2020 (edytowane) W dniu 9.06.2020 o 09:32, wobi napisał: Piękny baniak, oby się tylko nie okazało (gdy małe zaczną wyłazić ze szczelin) że masz ze 100szt. Demasoni, bo raczej krępym sumikom ciężko je będzie powyłuskiwać ze szpar. Po 8 miesiącach śmiało mogę się wypowiedzieć na ten temat. Przez ten czas z narybku uchowała mi się tylko 1szt Chindongo Demasoni i nic więcej, czyli przezywalność na bardzo niskim poziomie. Sumy w moim zbiorniku sprawdzają się idealnie. Edytowane 6 Grudnia 2020 przez Gonera1992 2
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 6 Grudnia 2020 #29 Opublikowano 6 Grudnia 2020 34 minuty temu, Gonera1992 napisał: Po 8 miesiącach śmiało mogę się wypowiedzieć na ten temat. Przez ten czas uchowała mi się tylko 1szt Chindongo Demasoni i nic więcej, czyli przezywalność na bardzo niskim poziomie. Sumy w moim zbiorniku sprawdzają się idealnie. Ta ryba jest okropnie agresywna w swoim gatunku ,miałeś ładnie zagruzowane akwarium i sporo kryjówek i też nie pomogło.
Gonera1992 Opublikowano 6 Grudnia 2020 Autor #30 Opublikowano 6 Grudnia 2020 3 minuty temu, TOMEKSIEDLCE napisał: Ta ryba jest okropnie agresywna w swoim gatunku ,miałeś ładnie zagruzowane akwarium i sporo kryjówek i też nie pomogło. Nie sprecyzowałem, że chodzi o 1szt która uchowała się z narybku. Dorosle osobniki mają się bardzo dobrze. 2 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się