kriskris Opublikowano 1 Kwietnia 2020 Autor #11 Opublikowano 1 Kwietnia 2020 Ok, dzięki za pomoc, na razie wszystko wiem. 1
kriskris Opublikowano 18 Maja 2020 Autor #12 Opublikowano 18 Maja 2020 Mam pytanie. Jak to wszystko podłączyć? W jakiej kolejności, itd. Kupiłem sterownik (ja kupiłem tc420), zasilacz, taki: https://allegro.pl/oferta/zasilacz-do-led-stabilizowany-montazowy-12v-100w-5332258401?utm_medium=app_share&utm_source=facebook i moduły 20 białych i 10 rgb. Wiem, że jeszcze muszę dokupić przewody, dwużyłowe do białych i cztero do rgb. Co dokupić i jak to wszystko podłączyć?
Tom74 Opublikowano 18 Maja 2020 #13 Opublikowano 18 Maja 2020 Przewód od zasilacza do TC 420 input V +,V -. Nastepnie masz output V+ dla wszystkich kanałów i Ch1 - Ch5 tu resztę wolnych przewodów . Jeszcze koszulki termokurczkiwe się przydadzą.
kriskris Opublikowano 18 Maja 2020 Autor #14 Opublikowano 18 Maja 2020 (edytowane) 19 minut temu, Tom74 napisał: Przewód od zasilacza do TC 420 input V +,V -. Nastepnie masz output V+ dla wszystkich kanałów i Ch1 - Ch5 tu resztę wolnych przewodów . Jeszcze koszulki termokurczkiwe się przydadzą. Czyli podpinam przewody do zasilacza, od zasilacza przewodami jednożyłowymi, jeden przewód dla rgb, a drugi do białych i podpinam przewody do tc420. Co potem? Jeśli możesz to podeślij jakąś grafikę. na której widać co i jak Edytowane 18 Maja 2020 przez kriskris
kriskris Opublikowano 18 Maja 2020 Autor #16 Opublikowano 18 Maja 2020 Jeszcze jedno. Do V+ i CH1 podpinam białe, a CH 2, 3, 4, 5 podpinam przewód czterożyłowy. Wole się upewnić
Tom74 Opublikowano 18 Maja 2020 #17 Opublikowano 18 Maja 2020 Do CH 2, 3,4 i jedną żyle do V+, razem z białym.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się