Maciek 1 Opublikowano 21 Marca 2020 #1 Opublikowano 21 Marca 2020 (edytowane) Jestem nowy na forum jak i w temacie Malawi. Mam na imię Maciek. Zaczynam przygodę z pysiami po wcześniejszym akwarium roślinnym. Zbiornik to Aquael 120 120x40x63/260l. Filtr Eheim Professionel 4+ 2273 350 . Skimmer Azoo 250 , grzałka zewnętrzna SanSun 300W, oświetlenie moduły Samsung RGB X 8, + białe zimne x 8, sterowane LedDimmerPro V4. Obsada: Żółte - 6 szt. Rdzawe - 6szt. Chindongo Saulosi - 6 szt. Melanochromis Cyaneorhabdos - 6szt. Teraz mija miesiąc od zarybienia. Edytowane 21 Marca 2020 przez AndrzejGłuszyca
Mróz Opublikowano 21 Marca 2020 #2 Opublikowano 21 Marca 2020 (edytowane) Witaj! Dobrze że trafiłeś na to forum, to skarbnica wiedzy Trochę naprostuje nazewnictwo ktore podałeś: Melanochromis cyaneorhabdos to teraz Pseudotropheus cyaneorhabdos. "Żółte" to Labidochromis Caeruleus a "Rdzawe" to Iodotropheus sprengerae. Odważnie poszedłeś w 4 gatunki w 120cm, może to być źródłem problemów w przyszłości, ale życzę Tobie żeby się udało. Jeszcze raz witaj na forum! Edytowane 21 Marca 2020 przez Mróz 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 21 Marca 2020 #3 Opublikowano 21 Marca 2020 Witam na naszym forum. Korzystaj z niego ile możesz. Troszkę uporządkowałem Twojego posta.
Bartek_De Opublikowano 21 Marca 2020 #4 Opublikowano 21 Marca 2020 Witaj na forum, Ta fototapeta zawsze wywołuje u mnie pozytywne reakcje, zwłaszcza w połączeniu z podobnymi kamieniami. Ale jak Twoje porosną glonami/osadem i kolorystyka się wyrówna będzie bajka Życzę dużo szczęścia z czterema gatunkami 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się