JAndrzej Opublikowano 9 Lutego 2020 #1 Opublikowano 9 Lutego 2020 Witam szanowne koleżanki i koledzy. Jestem tu nowy I jak narazie czytam,akwarium dopiero w planach. Pozdrawiam JAndrzej
Andrzej Głuszyca Opublikowano 9 Lutego 2020 #2 Opublikowano 9 Lutego 2020 @JAndrzej Witam na naszym forum. Pytaj , czytaj i chwal się swoimi planami akwarystycznymi. 1
Bartek_De Opublikowano 9 Lutego 2020 #3 Opublikowano 9 Lutego 2020 [mention=9174]JAndrzej[/mention] Witam na naszym forum. Pytaj , czytaj i chwal się swoimi planami akwarystycznymi.Witaj na forum Dobra rada Andrzeju, może kolega założy stosowny temat i pochwali się swoimi planami, co może go ustrzec przed popełnieniem błędów. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się