Skocz do zawartości

Start akwarium


Damian27

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Ci pisałem, możesz go dać jako filtr mechaniczny. Musiałbyś dokupić gąbkę do zbierania brudów. Mógłbyś też wtedy kupić mniejszy kubeł. Wadą jest to, że taki filtr wewnętrzny zajmuje trochę miejsca w akwarium i trzeba go jakoś przysłonić. Zaletą jest niezależna filtracja biologiczna i mechaniczna. Nie potrzebny jest też falownik. 

Edytowane przez pozner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Damian27 napisał:

A nie było by można dodać jeszcze do filtracji filtr Pompa Atman AT-202

Chcesz zakupić FX6

chcesz kupić dobry falownik. Nie chcesz kaseciaka nie chcesz hamburga a to by rozwiązało całkowicie filtrację mechaniczną jak biologiczną. Wydajesz konkretną kase na zbiornik i szafkę do tej pory ok

A tu nagle chcesz at 203 i może jeszcze z gąbką. Wtedy będzie wyglądało zajefajnie tak trzymaj.

 

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Damian27 napisał:

Dobra to doradźcie co mam kupić tylko żeby nie była to filtracja narurowa ani żaden kaseciak

Damian, prefitr z korpusu to nie filtracja narurowa. Zerknąłeś do tego linka jak jaki prefiltr zrobić? Zobacz o co chodzi i wtedy będziemy dalej dyskutować. To tylko jeden korpus, 2 zawory i 2 króćce na które wchodzą węże.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejGłuszyca To idąc tropem wskazanego przez Ciebie tematu nie ma sensu mieć kubełka a jedynie filtrację mechaniczną. Trochę mi się to nie spina, bo oznaczało by to że cała teoria producentów kubłów i wszystkich bio złóż do kubłów to bujda na resorach.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sprinciu napisał:

@AndrzejGłuszyca To idąc tropem wskazanego przez Ciebie tematu nie ma sensu mieć kubełka a jedynie filtrację mechaniczną. Trochę mi się to nie spina, bo oznaczało by to że cała teoria producentów kubłów i wszystkich bio złóż do kubłów to bujda na resorach.

Chyba trafiłeś w sedno  🙂  Niedługo będzie mój opis zbiornika 670L działającego na samych gąbkach i bez kubła.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.