Tom Ford Opublikowano 21 Listopada 2019 #1 Opublikowano 21 Listopada 2019 Witam. Widzę, że kamienie na których są okrzemki zaczęły zmieniać kolor na fioletowy. Czy to może zaczyna się robić ten fioletowy glon jak w niektorych akwariach, które tu widziałem? Mam standardową belke led z tylko białym światłem. Świece ok 12h na dobe. Bliżej Świąt myśle już o jakieś bardziej profesjonalnej lampie
oscarr Opublikowano 21 Listopada 2019 #2 Opublikowano 21 Listopada 2019 Raczej tak wypada się tylko cieszyć że tak szybko u mnie od startu tj 1 czerwca cały czas okrzemki.. a na szybie glon zielony
Tom Ford Opublikowano 21 Listopada 2019 Autor #3 Opublikowano 21 Listopada 2019 (edytowane) U mnie akwarium wystartowało 14 września, a ryby wpuszczone 6 listopada. Na szczęście na szybach tylko okrzemki trochę wchodzą ale zeskrobuje je caly czas. Także jak to dziś zobaczyłem to troche w szoku jestem bo myślałem że do takich glonów jest wymagana specjalna lampa. Ok bedę obserwował dalszy rozwój sytuacji Edytowane 21 Listopada 2019 przez Tom Ford 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się