Skocz do zawartości

oscarr

Użytkownik
  • Postów

    306
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

O oscarr

  • Urodziny 27.11.1993

Informacje o profilu

  • Lokalizacja
    Bobrowniki
  • Moje akwarium
    375l
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Imię
    Oskar

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia oscarr

86

Reputacja

  1. To zapodaj fotki chętnie zobacze Sam rozważam Demasoni
  2. Sławku to te Twoje demasonarium?? Super
  3. Niezły zabijaka z tego Tyrannochromisa piękny filmik.
  4. Aulonocara jacobfreibergi
  5. oscarr

    Okrzemki

    Raczej tak wypada się tylko cieszyć że tak szybko u mnie od startu tj 1 czerwca cały czas okrzemki.. a na szybie glon zielony
  6. Chyba no3 15, NO2 nie jest możliwa taka wartość. Skoro mierzyles no3 jbl i było 15 a mierzysz NO2 i jest 0 to w czym problem?
  7. Pokaż co tam ułożyłeś ciekawego
  8. Podłoże chyba jedne z lepszych jakie widziałem w Malawi Jakie to? Ryby też się przesiadają do większego apartamentu czy będzie inna obsada?
  9. Wiem że różne są opinie o nim. Ale podałem bo chyba ryba raczej rzadko spotykana w Polskich hodowlach
  10. Są też w Malawi Śląsk na olx
  11. Ta pokrywa którą chcesz kupić ma na środku profil aluminiowy trójkątny i z przodu i z tyłu opierają się na nim płyty. Ja ją oddałem bo mi przeciekała miło naklejenia uszczelki i zaaplikowania silikonu w rogach. Rzekomo byłem jednym z nielicznych wyjątków. Ma też uchwyty na świetlówkę ale jak byś chciał ledy sobie zrobić to raczej będziesz musiał kupić profil aluminiowy tak jak napisał @Falcowski
  12. Fajnie wszystko zarosło glonem czekam aż moje Tropheopsy urosną
  13. Co to za pasjonat z 40 letnim doświadczeniem? Bo nie słyszałem o żadnym takim w okolicach Warszawy wiec chętnie się dowiem
  14. Właśnie już słyszałem ta teorie że najlepiej 3 samce bo jest większy spokój i co najmniej 2 wtedy są wybarwione na 100 % i to by się zgadzalo patrz przykład @egon44
  15. Nie wiem co u mnie jest nie tak ale samiec Beta nigdy nie łapie kolorów, baa nawet pasków u niego nie widzialem xd
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.