BartK Opublikowano 10 Listopada 2019 #1 Opublikowano 10 Listopada 2019 Dzień dobry wszystkim, Malawi miałem przez prawie 10 lat, 240l z Saulosi. Wcześniej inne biotopy, przeszedłem też przez roślinne. Po paru latach przerwy wracam do hobby z większym zbiornikiem. Przedstawiam 190x65x55 (wyższe niestety być nie mogło), około 650l wody. Zbiornik, szafka i pokrywa robione przez Akwarium Szczecin. Szafka i pokrywa (korona z przesuwnymi płytami) z lacobelu. Pomysł i wykonanie Pana Przemka perfekcyjne. Oświetlenie: belka DYI z modułami led RGB + biały na sterowniku Palabras Filtracja: sump 110l wody + 2 filtry narurowe na wyjściu (chemia i dodatkowy mechanik), napędzane pompą CU. Chciałem sumpa by moc ewentualnie kiedyś zmienić biotop. Obsada: na razie Saulosi (sentyment) i Acei odkupione od jednego z forumowiczów. Reszta obsady: będę pytał Dekoracja: Aquadecor + serpentynit + piach Poniżej zdjęcie stanu na dzisiaj. Przy okazji chciałem podziękować użytkownikom tego forum za naprawdę profesjonalne zaangażowanie i rzeczowe teksty. Jest co czytać Pozdrawiam, Bartek 6
Andrzej Głuszyca Opublikowano 10 Listopada 2019 #2 Opublikowano 10 Listopada 2019 ..witam Ciebie Bartku na naszym forum!
SlavekG Opublikowano 10 Listopada 2019 #3 Opublikowano 10 Listopada 2019 Również witam Cię na forum i czekamy na dalsze relacje z życia w Twoim akwarium
Tomasz78 Opublikowano 10 Listopada 2019 #4 Opublikowano 10 Listopada 2019 Dodałbym do Twojego akwarium takie gatunki: Metriaclima pyrsonotos http://malawi.si/Malawi/Mbuna/Maylandia/Maylandia pyrsonotos/slides/Maylandia pyrsonotos 'Nakantenga Island' (Ad Konings) 01.html Labeotropheus trewavasae thumbi west http://malawi.si/Malawi/Mbuna/Labeotropheus/Labeotropheus trewavasae/slides/Labeotropheus trewavasae 'Thumbi West' (Markus Bredehoft) 08.html Melanochromis auratus http://malawi.si/Malawi/Mbuna/Melanochromis/Melanochromis auratus/slides/Melanochromis auratus (Michel Raab) 01.html
SlavekG Opublikowano 10 Listopada 2019 #5 Opublikowano 10 Listopada 2019 @Tomasz78 Tomku, to nie jest dział do omawiania obsady 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 10 Listopada 2019 #6 Opublikowano 10 Listopada 2019 @Tomasz78 Tomku..to jeszcze nie dział z obsadami:) 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 10 Listopada 2019 #7 Opublikowano 10 Listopada 2019 Sławku..pisaliśmy razem 1
Tomasz78 Opublikowano 10 Listopada 2019 #8 Opublikowano 10 Listopada 2019 Sławku, Andrzeju nie zauważyłem, pisałem z rozpędu . 2
SlavekG Opublikowano 10 Listopada 2019 #9 Opublikowano 10 Listopada 2019 1 minutę temu, AndrzejGłuszyca napisał: Sławku..pisaliśmy razem Zdarza się Andrzeju Podwójny wpis lepszy niż żaden 1
Mróz Opublikowano 10 Listopada 2019 #10 Opublikowano 10 Listopada 2019 Witaj @BartK na forum Zbiornik zacny, będziesz mógł tam jeszcze kilka gatunków dorzucić. Aquadecor robi robotę, dojdzie jeszcze glon i wyrówna tło z kamieniami i będzie bajka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się