edzzio Opublikowano 14 Czerwca 2019 #1 Opublikowano 14 Czerwca 2019 Siemka koledzy i koleżanki jak w temacie skonstruowałem takie o to coś wymiary zbiornika 150/50/50 filtracja to kubełek chińczyk hw biologia i atman mechanika + ew jak będzie potrzeba aquel cyrkulator, za cyrkulacje będzie odpowiadał cyrkulator 2000L/H będzie dawał radę mi się wydaje. W samym zbiorniku przy tym ustawieniu myślę że jest ok 3 rewiry dla dominando nie ma dużo kryjówek. Myślę o obsadzie pare gatunków nie jakiś mega mix podoba mi się demansoni plus coś do tego lub ew jakieś większe gatunki. Jakieś propozycje? Nie jestem w temacie ostatnie lata przesiedziałem w roślinniaku ale powracam na prawidłowy tor Liczę na owocną rozmowę! Pozdrawiam w te upalne dni 1
eljot Opublikowano 14 Czerwca 2019 #2 Opublikowano 14 Czerwca 2019 Ciekawa aranżacja, te płaskie kamienie to idealne "pastwisko dla kulfonów ale o obsadę pytaj w odpowiednim dziale.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Czerwca 2019 #3 Opublikowano 14 Czerwca 2019 (edytowane) Temat zamknięty z powodu zdublowania . W linku poniżej jest temat aktywny. Edytowane 14 Czerwca 2019 przez AndrzejGłuszyca
edzzio Opublikowano 23 Czerwca 2019 Autor #4 Opublikowano 23 Czerwca 2019 Witam Serdecznie ponownie Wracam ponieważ chciałbym się pochwalić swoim szkiełkiem oraz pysiami od wczoraj żyjącymi w nim. Coś o zbiorniku klasyk 150x50x50 Filtracja chińczyk hw-304b biologia, matrix+ ceramika oraz nie zawodny atman jako mechanik full gąbki i wata w zanadrzu cyrkulator jvp jako falownik jeśli będzie taka konieczność oraz cyrkulator aqueala 2000 ale zobaczymy jak będą ryby się zachowywać i jak będzie syfek zbierany. Oświetlenie to beleczka diy jakaś tam pozostałość po roślinniaku możliwe że do modernizacji w przyszłości zobaczymy jak ziele na kamieniach będzie rosło:) Muszę pomyśleć o pokrywie lub szkle bo niestety w nocy jedna z młodych wyskoczyła i nie przeżyła Chwilowo zmontowałem siatkę na podeście drewnianym do jutra. Życie to ryby od Sebastiana z Konina Pozdrawiam Serdecznie i polecam gościa wybór ogromny jedzie się z pewnym celem ale po zobaczeniu oferty oko bieleje Dodatkowo zawsze doradzi =wiedza potężna Skład sielanki to młodzieź coś po 7x każdego Otopharynx Lithobates Black Orange Sciaenochromis Fryei Iceberg Copadichromis Virginalis Fire Crest Lethrinops sp Red Cap 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 23 Czerwca 2019 #6 Opublikowano 23 Czerwca 2019 @edzzioPołączyłem Twoje tematy .
edzzio Opublikowano 23 Czerwca 2019 Autor #7 Opublikowano 23 Czerwca 2019 Fakt, dzięki. Ten po lewej pierwszy dobre 40kg żywej wagi ale konkretnie wygląda na żywo
zurawinska Opublikowano 9 Lipca 2019 #8 Opublikowano 9 Lipca 2019 Pięknie to wygląda. Dawaj aktualizację i napisz coś o rybach. Planuję dość podobną obsadę.
edzzio Opublikowano 16 Lipca 2019 Autor #9 Opublikowano 16 Lipca 2019 Hej wracam po paru tygodniach glonki się pojawiły. Ryby jak na razie rosną wcinają 3
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się