edzzio Opublikowano 14 Czerwca 2019 #1 Opublikowano 14 Czerwca 2019 Siemka koledzy i koleżanki jak w temacie skonstruowałem takie o to coś wymiary zbiornika 150/50/50 filtracja to kubełek chińczyk hw biologia i atman mechanika + ew jak będzie potrzeba aquel cyrkulator, za cyrkulacje będzie odpowiadał cyrkulator 2000L/H będzie dawał radę mi się wydaje. W samym zbiorniku przy tym ustawieniu myślę że jest ok 3 rewiry dla dominando nie ma dużo kryjówek. Myślę o obsadzie pare gatunków nie jakiś mega mix podoba mi się demansoni plus coś do tego lub ew jakieś większe gatunki. Jakieś propozycje? Nie jestem w temacie ostatnie lata przesiedziałem w roślinniaku ale powracam na prawidłowy tor Liczę na owocną rozmowę! Pozdrawiam w te upalne dni
eljot Opublikowano 14 Czerwca 2019 #2 Opublikowano 14 Czerwca 2019 Ciekawa aranżacja, te płaskie kamienie to idealne "pastwisko dla kulfonów ale o obsadę pytaj w odpowiednim dziale.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Czerwca 2019 #3 Opublikowano 14 Czerwca 2019 (edytowane) @edzzio Nie dubluj tematów . Temat zdublowany został zamknięty: Edytowane 14 Czerwca 2019 przez AndrzejGłuszyca
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 14 Czerwca 2019 #4 Opublikowano 14 Czerwca 2019 Na mój gust za mało kryjówek masz ,jak wcześniej kolego pisał za płasko ,więcej można ułożyć kamienie sam do tego dojdziesz po jakiś czasie , jak ryby będą większe i obiorą rewiry.Wtedy słabsze będą mieli się gdzie chować
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się