relativedegree Opublikowano 18 Kwietnia 2019 Autor #11 Opublikowano 18 Kwietnia 2019 Obyło się bezproblemowo, ryby żywiołowe, głodne i walczą o terytorium także chyba spoko. Jednak niedosyt mam jeśli chodzi o kamienie, trochę za mało moim zdaniem. Główny scape stworzyłem ale grot brakuje. Na dniach podjadę jeszcze kupić z dwa czy trzy duże na tył ( zostawiłem trochę miejsca ) i pare mniejszych do stworzenia dziur oraz więcej drobnych do „udekorowania”. Póki co tak to wygląda. Zdjęcie trochę przekłamuje kolory ale robiłem telefonem i ciężko coś z tego wycisnąć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 2
anutemix Opublikowano 18 Kwietnia 2019 #12 Opublikowano 18 Kwietnia 2019 45 minut temu, relativedegree napisał: Obyło się bezproblemowo, ryby żywiołowe, głodne i walczą o terytorium także chyba spoko. Jednak niedosyt mam jeśli chodzi o kamienie, trochę za mało moim zdaniem. Główny scape stworzyłem ale grot brakuje. Na dniach podjadę jeszcze kupić z dwa czy trzy duże na tył ( zostawiłem trochę miejsca ) i pare mniejszych do stworzenia dziur oraz więcej drobnych do „udekorowania”. Póki co tak to wygląda. Zdjęcie trochę przekłamuje kolory ale robiłem telefonem i ciężko coś z tego wycisnąć. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Aranż spoko grot tylko mało. Coś podokładasz i będzie spoko gratki przeprowadzonej operacji Oczywiście sprawdzasz parametry wody?
relativedegree Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Autor #13 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 No i dokupiłem jakieś 15kg kamieni. Wiele z głównego wystroju się nie zmieniło, bo obłożyłem większość średnich kamieni na tyle. Zrobiło się sporo grot o które ryby momentalnie zaczęły się spierać i zrobił się lekki kocioł w pierwszej godzinie. Aktualnie już (chyba?) nic nie zmieniam. Zawsze byłem cichym fanem zbiorników Iwagumi i trochę inspiracji może widać . Aktualnie tak się prezentuje front Co do parametrów spadło mi pH, było w granicach 7.8 a jest 7.0 i zauważyłem że sporadycznie ryby ocierają się o dno co wcześniej nigdy się nie działo. To może być objaw spadku pH ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 3
Bartek_De Opublikowano 19 Kwietnia 2019 #14 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 To może być objaw spadku pH ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jak najbardziej. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 2
Falcowski Opublikowano 19 Kwietnia 2019 #15 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Łoo! Ale teraz super wygląda! Daj na galerię - akwa roku masz na bank! Już nic nie zmieniaj. Robi wrażenie.
Robson79 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 #16 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Świetny aranż Tak trzymaj...
Bartek_De Opublikowano 19 Kwietnia 2019 #17 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Kwestia gustu. Według mnie poprzednia aranżacja była o niebo lepsza, może dlatego, że bardziej przypominała MalawiWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
relativedegree Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Autor #18 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 (edytowane) Miałem zaokrąglone kamienie a teraz spiczaste. Pewnie gdyby nie piach to bym nie zmieniał aranżu ale zawsze mnie gryzło to, że każdy kamień mam z innej parafii. Na żywo akwa teraz robi dużo większe wrażenie niż wcześniej czego na zdjęciu nie mogę oddać. Zawsze to kwestia gustu jednak zmieniłem też światło z żółtego w chłodny odcień. Ta niebieska barwa zdecydowanie mniej biotopowa. W planach mam dwie małe lampki Aquael leddy smart sunny 6w i wtedy pokombinuje ze światłem a to jednak połowa sukcesu wizualnego. Myślę też o turkusowym tle, ciekaw jestem jakby to wyglądało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane 20 Kwietnia 2019 przez AndrzejGłuszyca
relativedegree Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Autor #19 Opublikowano 19 Kwietnia 2019 Staram się zredukować obsadę z demasoni, wystawiłem na sprzedaż ale Irlandia nie ma pojęcia o tym biotopie więc zero zainteresowania. Do zoologicznego nie chcę oddać, bo oni karmią robalami każdy zbiornik jak leci. Z tymi wegeterianami to by je wykończyli w kilka dni Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
relativedegree Opublikowano 2 Czerwca 2019 Autor #20 Opublikowano 2 Czerwca 2019 Małe zmiany. Różowy piasek to niestety efekt fotografowania telefonem jest szaro biały. Co sądzicie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 8
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się