adus20 Opublikowano 30 Marca 2019 #1 Opublikowano 30 Marca 2019 (edytowane) witam wszystkich, czym doczyścić szybe, akwarium w trakcie restartu wiec jest puste, większość doczyściłem nożykiem do tapet ale zostały jeszcze plamki, poniżej zdjęcie oglądowe, Edytowane 30 Marca 2019 przez adus20
robinqaz Opublikowano 30 Marca 2019 #2 Opublikowano 30 Marca 2019 Chlor na gąbkę i czyść. Tylko potem obficie wypłucz.
Bartek_De Opublikowano 30 Marca 2019 #3 Opublikowano 30 Marca 2019 Polecam skrobak do płyt indukcyjnych. Nie rysuje i fajnie wszystko schodzi, nawet kamień. Kupisz w każdym markecie agdWysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
adus20 Opublikowano 30 Marca 2019 Autor #4 Opublikowano 30 Marca 2019 nożykiem wyskrobałem co się dało, zostały przebarwienia, teraz jedynie chemia, zdjęcia przed skrbaniem
adus20 Opublikowano 30 Marca 2019 Autor #5 Opublikowano 30 Marca 2019 Ok, twarda cześć gąbki do naczyń i środek do czyszczenia szyb w kominku, doczyscilo się
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się