palcente Opublikowano 25 Marca 2008 #11 Opublikowano 25 Marca 2008 pigment - http://www.voila.pl/255/wrunz/ szkielet klejony silikonem akwarystycznym tło schło 4 dni... styropian utwardzany, na to pianka przyklejona sylikonem... na to cr + barwnik... i ryby padają
mariusz123 Opublikowano 25 Marca 2008 #12 Opublikowano 25 Marca 2008 pigment odpada,,,,mam ten sam ryby juz dwa miesiace plywja,,napewno odczekales min 24g-36g od nalozenia silikownu???
palcente Opublikowano 25 Marca 2008 #13 Opublikowano 25 Marca 2008 pigment odpada,,,,mam ten sam ryby juz dwa miesiace plywja,,napewno odczekales min 24g-36g od nalozenia silikownu??? od nalozenia sylikonu odczekalem okolo tygodnia... mam jeszcze łupki nowe .. ale wszystko dokładnie płukałem... tak to wygląda... http://www.voila.pl/062/j22n8/?1
makok Opublikowano 25 Marca 2008 #14 Opublikowano 25 Marca 2008 a jakie masz parametry? NH3/4, NO2, NO3 jak z natlenianiem? jak wyglądają ryby? czy tylko opadają na dno czy po nich coś jeszcze widać? narazie ciężko powiedzieć
makok Opublikowano 25 Marca 2008 #15 Opublikowano 25 Marca 2008 a jakie masz parametry? NH3/4, NO2, NO3 jak z natlenianiem? jak wyglądają ryby? czy tylko opadają na dno czy po nich coś jeszcze widać? narazie ciężko powiedzieć
palcente Opublikowano 25 Marca 2008 #16 Opublikowano 25 Marca 2008 a jakie masz parametry? NH3/4, NO2, NO3 jak z natlenianiem? jak wyglądają ryby? czy tylko opadają na dno czy po nich coś jeszcze widać? narazie ciężko powiedzieć nh3/4 - nie mierzyłem .. mysle, ze ok ... woda z akwa ma ponad 2 miesiace.. wiec raczej dojrzała... całą wodę przelewałem.. więc była ok... no2 - śladowe (niewykrywalne) no3 - 10-20 obecnie w akwa są dwa wewnętrzne, z jednego jadą bąble równo... (profilaktycznie dałem na start drugi wew.)
yaro Opublikowano 25 Marca 2008 #17 Opublikowano 25 Marca 2008 używasz tego co wielu wypróbowało wiec to albo nie tło, albo masz styropian lub piankę z środkiem grzybobójczym.
makok Opublikowano 25 Marca 2008 #18 Opublikowano 25 Marca 2008 to może być to co pisze Yaro... bo reszta na nic nie skazuje ... możesz yjąć to tło i zrobić większą podmianę? zobaczyć co się będzie działo?
mariusz123 Opublikowano 25 Marca 2008 #19 Opublikowano 25 Marca 2008 napisz dokladnie jakiej uzywales pianki,styropianu???firma,,,,,
palcente Opublikowano 25 Marca 2008 #20 Opublikowano 25 Marca 2008 napisz dokladnie jakiej uzywales pianki,styropianu???firma,,,,, styropian jest ok, na nim stały kamienie w akwa (bez piasku) przez tydzien i ryby miały się dobrze... pianka .. lepiej wrzucę fotki... http://www.voila.pl/143/tlubr/?1 http://www.voila.pl/144/9ej9f/?1 http://www.voila.pl/145/nuw4s/?1 jest szansa, że to przez malutkie plamki "rdzy" na łupkach ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się