benjam Opublikowano 28 Marca 2019 #1 Opublikowano 28 Marca 2019 Czesc Doradzi mi ktoś z Was jakiego oświetlenie zastosować przy zbiorniku 200 cm?
Bartek_De Opublikowano 28 Marca 2019 #2 Opublikowano 28 Marca 2019 A nie lepiej założyć jeden temat w dziale technicznym (osprzęt do akwarium) w którym zadasz te wszystkie pytania? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
benjam Opublikowano 28 Marca 2019 Autor #3 Opublikowano 28 Marca 2019 Hmmm... A ja wiem czy lepiej czy nie? Co to za różnica? Ale ok założę tam Proszę więc o zamknięcie tego tematu dziekuje
Rekomendowane odpowiedzi